Pomoč in pomoč

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Kateri od teh 5cladb, jwh018 in ur144 je najboljši...????
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
5cladb.vendar ga danes nikakor ne morete dobiti iz vira. če ga kdo prodaja, vas najverjetneje goljufa.
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Bro ali imate kakšne izkušnje o 7add..moj prejšnji prodajalec pravi, da ima 7add, vendar ga nikoli nisem doživel...izdelujem sintetične kanabinoide, ki y potrebujem močne noide..5cl je bil moj najljubši..vendar ga je zelo težko najti v teh dneh..edini je 7add na voljo..moram vedeti, kako močan je in vreden.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
novi iz kitajske so vsi cb2 samo tako neaktivni. njegovo sranje. glej mojo objavo v temi 6cl 8fa.
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
7add ni nov..je star. vendar ga nikoli nisem uporabljal ..tako da ali imate izkušnje o tem.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Če je iz Kitajske, je neaktivna zaradi prepovedi atm.its ni dober človek, vendar ga lahko poskusite sami.
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Kaj pa Nizozemska ... je mogoče najti aktivne noide iz Ker je moj prodajalec poslal iz Nizozemske ... yeh vsi kitajski prodajalci so poslali neaktivne in odpadne kemikalije in scammers.so, kako ste fantje to storili .. kupiti ali sintezo it..sem sejal toliko člankov o tem in imam idia sintezo o ur-144.how o tej metodi ur144.can imam močne in aktivne ur144 noid, da sem sledi te metode pravilno..is tam kdo od tega foruma začetniki kot jaz to storite..tnx za prijazen odgovor.
 
Last edited:

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
da. velike količine samo jwh210.small količine adbb vendar to je samo kot 10g in bo izginil. jwh210 je 1st gen kanabinoid in šibkejši od vseh najnovejših. vendar je aktiven za razliko od vsakega drugega vsaj velike količine.
 
Top