Pomoč pri načrtovanju mehanizma enostavne stiskalnice za tablete

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Hej 👋, potrebujem nekoga, ki mi bo pomagal ugotoviti, kako zasnovati in izdelati mehanizem izmetavanja preproste mini stiskalnice za tablete z enim luknjanjem CandyLand, kakršne lahko kupite na več kitajskih od prodajalcev. Ker je težko uvoziti celoten stroj, sem se odločil, da bom ta stroj zgradil sam, saj je zasnova same stiskalnice precej preprosta in vsi deli razen same matrice za tablete so zakoniti, poceni in enostavni za nakup . Kot nagrado tistim, ki so mi pomagali, bom delil načrt konstrukcije kot vadnico celotnega končnega projekta.
 

Attachments

  • 6LXqAVma7D.jpg
    6LXqAVma7D.jpg
    196.5 KB · Views: 229
  • UeF4vxK5Y7.jpg
    UeF4vxK5Y7.jpg
    57 KB · Views: 198

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Hej , potrebujem nekoga, ki mi bo pomagal pri . Sama stiskalnica že deluje, vendar ker stroj nima osnovne plošče s podajalnikom in mehanizmom za izmetavanje, je mogoče izdelati le posamezne tablete, saj je treba vsako posamezno tableto ročno iztisniti iz matrice. Poskušal sem ugotoviti, kako obnoviti osnovno ploščo, vendar žal ne morem ugotoviti, kako oblikovati in kako obnoviti mehanizem za izmet, ker nimam znanja o mehaniki/oblikovanju, zato sem zdaj obtičal. Zato upam, da mi lahko kdo od prisotnih pomaga, kako oblikovati in obnoviti mehanizem, kot je prikazan na slikah. Poskušal sem najti program ki ali kaj podobnega za oblikovanje tega dela, vendar ne morem ugotoviti, kako natančno oblikovati mehanizem in ga nato obnoviti z deli iz lokalne trgovine s strojno opremo. Zato morda lahko to rešite skupaj z mano ali me usmerite v smer, kako ga obnoviti.
Kot nagrado za tiste, ki so mi pomagali, bom brezplačno delil načrt gradnje kot vadnico celotnega končnega projekta in tudi vi boste dobili nekaj tablet xanaxa ali xtc brezplačno! Na zdravje!
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Kupiti ga morate na Alibabi, prodajalec ga lahko pošlje v dveh paketih, da carina ne bi bila sumljiva
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Imam prodajalca, s katerim se ukvarjam, če želite kupiti, vam bom pomagal
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Če želite zgraditi pesto, je to sranje
Izguba časa in denarja, ker sem poskusil pred vami in to ne bo dalo rezultata
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Pozdravljeni, imenujem se Marty€mcfly in zanima me nekaj nasvetov. S tovrstnimi stvarmi imam nekaj izkušenj. Mehanizem stiskanja tablet ima ni tako preprost, kot se zdi.

Začnite s tem, da veste, kaj stiskate, saj obstaja razlika v pričakovanju fizikalnih lastnosti v farmacevtski ali ulično izdelani tableti. Ker je mogoče, da jih vaša proizvodnja za zadovoljitev povpraševanja temelji na fizičnem videzu za stranke.

Med dvema kalupoma, zakovico in mehanizmom, pri katerem ploščici izvajata pritisk v dva intervala, je treba dodatno razumeti, ker ne želite izgubljati časa.

Ta stroj se je izkazal za ne tako enostavnega za uporabo💯:
https://imgur.com/a/sTcN7td
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Thx za pomoč, vendar ne želim novega stroja, potrebujem le način za izmetavanje tablet iz moje že delujoče stiskalnice, ki sem jo zgradil sam. V nasprotnem primeru je nemogoče izdelati več kot 10 tablet v 30 minutah.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Imam že delujočo stiskalnico za tablete, ugotoviti moram le, kako se tableta po stiskanju izloči!

Zato me prosim usmerite v smer, kako obnoviti ta preprost mehanizem, kot je prikazan na mojih slikah.

Prepričan sem, da je to mogoče obnoviti s tiskalnikom 3d in ali z nekaj spretnostmi obdelave kovin.

Na žalost na Alibabi ni prodajalcev, ki bi prodajali samo osnovno ploščo z mehanizmom za izmetavanje.

Nemogoče je, da bi ta stroj vrgel carino, ker bi ga zadržali na pošti, da bi plačali davke, ali pa me bodo prijeli, ko ga bom poskušal prevzeti.

Torej je moja edina možnost, da to obnovim.

Ali ima kdo kakšno idejo, kako dobiti načrt mehanizma za izmet?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Namesto pritiska z ene strani boste potrebovali matrico v obliki "krofa" (torusa), pri kateri se ob koncu cikla spodnji del matrice odtrga, zgornja palica pa potisne tableto skozi spodnji del. Najboljši način za to bi bila povezovalna palica od vzvoda do odmika.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Hvala za nasvet!
Že imam obliko krofa in does, vendar lahko zaradi nastavitve, ki jo uporabljam zdaj, z velikim naporom iztisnem le eno tableto.
Imam različne zamisli, kako izvesti mehanizem ali vsaj enako kot ti, vendar za to potrebujem natančen načrt ali vsaj fotografijo natančnega mehanizma, da ugotovim natančne mere ali vsaj kako in katere dele moram sestaviti in kupiti, da pravilno sestavim mehanizem za izmet.
Mislim, da je treba povečati izhodno moč, da se tablete potisnejo iz kalupa navzgor.
Dobil sem tudi knjigo o tem, kako so narejene različne stiskalnice za tablete, vendar je težko (vendar ne nemogoče) sestaviti mehanizem.
Najbolje bi bilo ročno narisan ali še bolje 3d načrt z natančnimi merami mehanizma za obnovo vsakega posameznega dela.
Cilj je izdelati večjo količino tablet v krajšem času.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Priskrbite matrico z luknjo, ki sega do konca, in blokirajte dno matrice s palico linearnega solenoida. Na konec hoda ročice postavite stikalo, ki ob aktiviranju (ročica je povsem naprej) ne naredi ničesar, ko pa ga deaktivirate (začnete vleči ročico nazaj), se solenoid aktivira in premakne palico navzgor skozi matrico ter iztisne tableto ven. Izdelava zapletenih delov ni potrebna.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Veste, da bi mi pri tem pravzaprav lahko pomagali? Želel bi formulo za raztopino polimera za moje tablete. Imam stroj za paniranje in razpršilnik/zračni kompresor, vendar potrebujem recept za tekočo raztopino za premazne tablete.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Thx za vso pomoč, vendar moram še vedno ugotoviti, kako obnoviti osnovno ploščo + izmetni mehanizem, kot je razvidno iz moje prve objave. Pozdravi
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Vzel bom svojo osnovno ploščo in jo fotografiral za vas, da si boste lahko ogledali dimenzije.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
U že lahko poveste več?
 
You must log in or register to reply here.
Top