Pomagaj Bog! Moj D-Meth je čuden!!

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Skozi mešanico D-metha in acetona sem spustil plinski vodikov klorid in dobil sijoč prah.
Ta se razlikuje od praška hidroklorida. Je kot zelo fin "led"!
Hočem dobiti hidroklorid meta, nato pa hidroklorid raztopiti in rekristalizirati, da dobim velike kristale!
Toda ne vem, kaj sem naredil narobe?
Ali lahko ta droben led raztopim v vodi in ga ponovno kristaliziram?
Ali pa ga moram raztopiti in dodati natrijev hidroksid, da dobim FB olje, in potem to ponoviti?
O Bog, naj mi nekdo pove, kaj naj storim!!!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Ali lahko prikažete fotografijo izdelka in razkrijete metodo sinteze? Na forumu so objavljene metode kristalizacije v različnih topilih, vključno s kristalizacijo v vodi. Vendar je bolje, da najprej pridobite prah, da bi to rekristalizirali.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Pozdravljeni, gospod, zanima me samo, ali je mogoče "ICE" neposredno raztopiti in rekristalizirati s topilom?
Ali pa moram za ekstrakcijo olja uporabiti alkalije? Nato pa s plinskim vodikovim kloridom dobiti metamfetamin hidroklorid in ga nato kristalizirati v velike kristale?
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Pozdravljeni, gospodje, isto metodo sem izvedel dvakrat in dobil različne rezultate!
Prvi na levi je hidroklorid, vem, da ga je mogoče raztopiti v določenem deležu topila in rekristalizirati!
Drugi je po isti metodi, vendar je bolj podoben kristalu!
Zanima me, ali se lahko drugi raztopi v topilu in nato izhlapi topilo, da dobimo velike kristale?
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
-
 

Attachments

  • C6tjaoRqn3.png
    C6tjaoRqn3.png
    3.4 MB · Views: 29
Top