Pomagajte narediti mda

Tonojogo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Pozdravljeni prijatelji, recimo, da imam safrolovo olje in bi rad vedel, kako se lahko približam mda..ne da bi imel preveč kemijske opreme. imam vakuumsko črpalko in zaprto cev iz nerjavnega jekla..vendar nimam laboratorija, to bi bil bolj garažni projekt! ! Želel bi najpreprostejši možni način, rezultat bi bil mda ... ni pomembna velikost kristalov v resnici je rezultat lahko v prahu, če je lažje narediti !!! prosim, razložite na najlažji način, da bi razumel moje znanje je osnovno ali nobeno!
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Za izvajanje potrebujete dovolj steklenih posod in kemikalij.
 

Tonojogo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
da, izdelke in očala lahko dobim brez težav !!! Zanima me, kaj bi bilo najhitreje, ker sem noob na tem področju in delam v garaži!!!
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Okej, lepo, torej želite spremeniti safrolovo olje v mda, postopek ni tako težak, vendar bo nevaren zaradi strupenosti sinteznega postopka.
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Torej, v erlenmajerico nalijete safrolovo olje, v drugi erlenmajerici zmešate NaOH (pravzaprav nimam pojma, koliko olja imate, da bi vedeli, koliko dodati kavstične sode, morate vedeti, koliko mililitrov imate olja, in deliti na 2, ključna matematika). Ko ste vlili NaOH, dodajte vodo (zdaj morate količino soda cautistic povečati na 2). Zdaj ste vlili vodo, mešajte, dokler se ne raztopi, v olje dodajte alkalno mešanico, premešajte in segrevajte olje z mešanico na 65*C stopinj, ko vidite, da se je pojavila vrhnja plast, prenehajte segrevati, zdaj počakajte, da se mešanica ohladi na sobno temperaturo, ko se ohladi, lahko ločite vrhnjo plast, z brizgalko jo dodajte v čašo, počakajte 4-7 ur, da se kristalizira, po kristalizaciji dodajte 50 ml izopropil alkohola, segrevajte približno na 65 stopinj C, ko se kristali raztopijo, lahko nehate mešati in segrevati, počakajte, da se ohladi na sobno temperaturo, v 6 ali 7 urah se pojavijo kristali, preverite pH, če ni 5, pripravite mešanico pH, dodajte 50 ml acetona in 2 ml klorovodikove kisline, zdaj lahko z brizgalko dodate mešanico pH in hkrati premešate, ko je pH 5, lahko filtrirate in pustite, da se mda posuši.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
MDP2P morate izdelati iz safrolovega olja in ga nato reducirati, kot je opisano tukaj, vendar brez nitrometana. Tako boste dobili MDA.
 

Tonojogo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Chemistrydude
prijatelj hvala lepa to je najpreprostejša sinteza, kar sem jih kdaj videl ... Upam, da bo delovala, poskusil bi ..rezultat bi bil bolj zrnca kot kristali, pravilno?
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Da, vendar bo učinek na trgih manj zmogljiv kot pri MDA.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
To ni vodnik za sintezo MDA. Dobili boste 1-(3,4-metilendioksifenil)-2-kloropropan ali zmes z izomerom 3-kloropropana. @Tonojogo
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Da, ampak to je kot MDMA ali MDA.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Ta snov nima psihoaktivnih učinkov, sem skoraj prepričan. V njej ni aminoskupine, ki bi imela afiniteto do receptorjev.
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Prekleto, trudil sem se po najboljših močeh...
 
Top