Potrebujem pomoč Upam, da mi je dovoljeno objavljati tukaj, sem novinec na forumu

chazchaz

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
V bistvu imam 10g- 7abf in en kilogram jagodnega dopusta Poskušam narediti k2 začimbo za svoje frende, ki se vedno znova zgražajo nad
 
Last edited:

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
u potrebujete nasvete, kako razpršiti določeno snov na liste?
 

chazchaz

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
ja, imam 10 gramov 7abf, vendar ne vem, kako narediti razpršilo za liste, in ali bi to zadostovalo za 1 kilogram jagodnih listov? tia
 

DavidDavison2021

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2022
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
Ali ste poskusili ever clear ali podobno? bi vam moralo pomagati, da ga dobite na listek po mešanju s kemijo.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
To je odvisno od kakovosti snovi in vašega porabnika. Zaradi tega se izbere odmerek. Od 10 g do 1 kg za nekoga je lahko šibek. Za namakanje listov potrebujete alkohol.
 
Last edited by a moderator:

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Kako 7abf sploh zares deluje. To je najslabša kemija, s katero sem se kdaj ukvarjal, in v resnici te ne spravi v višave. Sedim na delu, ki ga ne morem premakniti, ker je bilo po prepovedi. Kako naj ga razgradim ... uporabil sem 4 topila, vendar z vsemi 4 ni dobro. Tudi jaz uporabljam, ko imam dobre kemikalije ( 5cl ali 6cl) I gram na 3 zip.. in navzgor. Običajno dobim 40lbs listov naenkrat za mešanje
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Pozabil sem, da sem vam vsem želel pokazati sliko 7abf, ki sem jo prejel. To je žalostno. Videti je bolj kot rižev cvet. Smh
 

Attachments

  • Fmoi12a0wW.png
    Fmoi12a0wW.png
    2.3 MB · Views: 539
  • ZedNWUpaiD.jpg
    ZedNWUpaiD.jpg
    1.2 MB · Views: 475
  • NGYogLQ1Jb.jpg
    NGYogLQ1Jb.jpg
    754.1 KB · Views: 486

DavidDavison2021

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2022
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
Od prepovedi nisem našel nobene dobre kemikalije. Če vaša trenutna povezava nima "novega dobrega sranja", ga nimajo niti ljudje, ki pravijo, da ga imajo. Izgubil sem toliko denarja, če bi bil v Vegasu, bi mi dali penthouse comp za en teden!
 

DavidDavison2021

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2022
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
NIKOLI ne bo dobro testiral za vas. vse to so smeti. na tem mestu je kup ppl, ki iščejo, in ni veliko kemikov, ki dejansko kaj naredijo. Sam nisem uspel narediti ničesar...
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Je to poskus rekristalizacije ali kaj? Povejte nam podrobnosti, poskušali vam bomo pomagati pri tem.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Da, znesek izgubljenega denarja je ogromen, trenutno sem porabil verjetno okoli 22.000 USD, ko sem poskušal najti nov zanesljiv vir za svoje ljudi, zdaj pa sem brez denarja. Vse sem vložil v to, da sem poskušal preživeti zase. Zadnja stvar, ki sem jo naročil, je bil otrok in dobil sem samo en del otroka, drugi del pa je bil vzet na pošti za goljufivo poštnino in zdaj sem samo zajeban
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
No, to kemikalijo sem razdelil na več različnih delov, da jo lahko poskusim z različnimi topili Uporabil sem vsa topila, ki so mi na voljo, razen etra. Nobeno od topil ne bi razgradilo te kemikalije ( po videzu) brez veliko dela, tako da bi mi po izhlapevanju še vedno ostalo vse to, tako da je nikoli nisem zares dobil 100 %.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Zdi se, da bi se popolnoma raztopila, potem pa bi vse tisto, kar je bilo v tej posodi, ostalo na dnu, ko bi izhlapelo, tako da veste, ne verjamem, da je to karkoli, nekateri ljudje pravijo, da deluje na enega od receptorjev bla bla bla bla, ampak jaz res iskreno mislim, da je to samo testo za torto riževa moka nekaj takega, ne verjamem, da je to karkoli, ampak ponaredek
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Da, poskusil sem everclear, 100-odstotni aceton in eterični alkohol.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Če se ni raztopil v ničemer, je najverjetneje odpadek. Kitajska je bila omejena tudi pri vmesnih, če vzamete reagente na Kitajskem, potem le za celoten cikel sinteze.
 
Last edited by a moderator:

goodrc9

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
lahko poskusite 6fa v prahu, močnejši od 7abf
 

hgfhgjkh

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2021
Messages
10
Reaction score
7
Points
3
Ali je bolje, če ga razpršite na liste damiane/muline
 
Top