Pomoč : Nitrostiren > 2C-H > 2C-B

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Lepo pozdravljeni, prijatelji! Na številnih forumih je veliko informacij in pogovorov ter ohlapnih, zanesljivih sintez, ki razpravljajo o uporabi 2 določenih reagentov, vendar potrebujem nekaj objektivnega.

Iščem to "zlato standardno" sintezo, s katero vsi uspešno uporabljajo natrijev borohidrid in bakrov klorid.

Ali lahko precej sledim
BBexperts na njegovem videoposnetku, ki se nanaša na amf-reduktivno aminiranje? (tisti, ki podrobno opisuje uporabo NaBH4 +CuCl2 ), vendar namesto tega uporabite 2,5 DMNS kot nadomestek za pN2P>amfetamin.
Ali se bo s to ureditvijo dosegla ustrezna učinkovita redukcija
2,5 dimetoksiNS> 2C-H? glede postopkov in topil?)

katero(-a) topilo(-a) je(so) tukaj najboljše(-a)? Nekateri pravijo, da brezvodno. Nekateri imajo vodo in alkohol. Nekateri pravijo, da ni metanola. Razumete, pri čem sem. Internet potrebuje temeljito praktično obdelavo.

Obstaja množica sintetizatorjev, ki "zmanjšujejo" argumente. "Ali pa sem poskusil to in dobil to. To bi lahko delovalo, ampak". In tako naprej.
objektivno? Ne.
Couldni be so blessed as to hear a whisper" what's the "gold standard" kissed by Jesus, caressed by Buddha synth? "
(Prosim, tu ni sintetizatorjev, ki bi jih nadlegoval Moroni, prosim. )
Tega imam že dovolj. ;)

veliko ljubezni, ljudje.
vaš prispevek bo hvaležen.

skrbite,
JesusTits.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
beta nitrostireni so veliko bolj različni za redukcijo na primer aluminijev amalgam preprosto ne bo deloval (obljubim... vsaj ne po isti metodi kot za p2np) tou lahko poskusite NaBH4/Cu++, vendar prosim to naredite v majhnem obsegu, da ne bi bili potratni, saj nimam razloga verjeti, da bi to dobro delovalo. Najbolje vam svetujem, da si priskrbite RedAl (natrijev bismetoksietoksi aluminijev hidrid), ki je na voljo v 65-70 % suspenziji v toluenu in ni piroforen, druga možnost je LiAlH4 po klasični poti. Veliko sreče in bodite varni!
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
kaj pa Amberlight? Smole za ionsko izmenjavo so očitno, ko so impregnirane z natrijevim borohidridom, učinkovite pri tej redukciji, vendar ponovno pomanjkanje informacij. Ali menite, da bi udobje dvignilo obrvi, se lahko uporabi, vendar o tem slišim zelo malo.
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Amberlyst mislite?
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3

Amberlite® IRA-400 kloridna oblika


https://www.sigmaaldrich.com/MX/es/search/60177-39-1?focus=products&page=1&perpage=30&sort=relevance&term=60177-39-1&type=cas_number
Objavil bom nekaj poskusov. To je prekleto kul. Če deluje
 

Donaldduck666

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Iv

Sam sem želel iste odgovore, upam, da mi kdo odgovori z malo več znanja o tej sintezi
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
preverite nižje v nitih.... V V V
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Težko je verjeti, da je o tem toliko informacij, vendar nobena od njih ne pride do dobrega zaključka, bodisi da mora kreten, ki se dotakne nikljevega klorida, pokvariti pogovor ali pa preprosto ne pridejo do zaključka. Ko nekdo objavi poskus, mora nekdo o njem nekaj trditi, zato je res težko reči, kaj tu deluje.
 

Donaldduck666

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Vem, da je z mano enako, povsod sem iskal sintezo z uporabo NaBH4 in cucl2, vendar nisem našel ničesar konkretnega, kar bi kdo naredil
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Zakaj ne bi preprosto sledili Shulginu do potankosti? LiAlH skrbi?
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Brez dostopa do LAH
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
RedAl ali ne morem priporočiti nobene druge stvari, ki bi lahko prinesla uspeh (visokotlačni H2 in Pd/C, vendar je to daleč izven dosega majhnih laboratorijev in veliko bolj nevarno)
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
v Vogelovi knjigi je bis postopek, ki sem ga uspešno upošteval. Veliko sreče!

P.S. poskusite se ne zažgati...
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Zelo cenjeno. To je lepa skalabilna redukcija, ki je tako priročna, da je skoraj preveč dobra, da bi bila resnična. Mislil sem, da jo bom delil, ker je zame nova. Vsaj zame. To je prvi vir, ki sem ga našel, ki obravnava Al in Cu. Če to pomaga eni osebi, po mučnih urah prečesavanja niti za manj strupeno, manj nevarno, učinkovito in skalabilno redukcijo nitrostirena, potem je moje delo opravljeno. Nimam pojma, kdo bi lahko bila ta oseba...... Upajmo, da ne nekdo, ki je preveč "spontan". hehe ;).
 
Top