Question Pomoč pri sintezi A-PHP

islandgato

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Hej, fantje, upam, da je vse v redu !

Ali mi lahko kdo pomaga pri sintezi A-PHP? Ljudje pravijo, da je to zelo enostavno narediti s sintezo A-PVP.

Imam dobavitelja za že izdelan 2-bromo-1-fenilheksan-1-on, pirolidin, etilacetat in klorovodikovo kislino.

Ali naj sledim samo aminiranju s sintezo A-PVP?

Prosim, pomagajte mi, moramo rasti skupaj 🙏
 

10101010

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇹
Joined
Jun 5, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
.tudi jaz moram izdelati A-php ali imate recept za sestavine?
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
S posebno skrbnostjo vam lahko pomagam razumeti misli, opozorim, kaj je treba kupiti, in pomagam pri celotni sintezi (kupiti morate heksanofenon, halogenat, aminat), seveda plačljivo, vendar je treba povedati, da je vse, kar potrebujete, že na forumu :)
 

10101010

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇹
Joined
Jun 5, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
.vendar ne gre samo za to, da moram kupiti vse ostalo je, kako proizvajati, poslati seznam sestavin skupaj potem mi pomagajo pri proizvodnji
 
View previous replies…

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Kupite heksanofenon, brom, pirolidin, močan mešalnik (3600rpm) in vročo ploščo na njem, natrijev tiosulfat, natrijev karbonat, etil acetat, 2L bučko in kondenzator ter klorovodikovo kislino, aceton, izopropanol, vse, kar potrebujete, za več pomoči mi lahko pošljete sporočilo, vendar je moj plačani dragocen, zato mi morate dati nekaj davka, dober dan :)
 

10101010

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇹
Joined
Jun 5, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
.Ali so samo te sestavine tiste, ki jih potrebujem? Ali mi ni treba kupiti še česa drugega? In kako jo pripraviti za kuhanje? Potrebujem videoposnetek ali vodnik
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Verjeli ali ne, razlagam na način, ki bi se ga lahko naučila opica, ne skrbite, im gona na počitnice zelo kmalu, tako da če mi pošljete davek zdaj, boste dobili 50-odstotni popust
 

10101010

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇹
Joined
Jun 5, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
ok ta recept s temi kozarci, koliko lahko naredite enkrat 1K? želel vsaj 2K peciva
 
Top