Prosimo za pomoč pri izdelavi ADB. Novinec na tem forumu. (NOOB)

iamcovid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
1
ADB-PINACA ((S)-N-(1-amino-3,3-dimetil-1-oksobutan-2-il)-1-pentil-1H-indazol-3-karboksamid).

1. Raztopino 1-Pentil-1H-indazol-3-karboksilne kisline (100 g) v DMF (1000 ml) smo obdelali z EDC (1 equiv), BtOH (1,5 equiv), DIPEA (180 g), L-tert-leucinamidom (86 g) in mešali 24 ur.
2. Mešanico smo razdelili med H2O (2000 ml) in EtOAc (1000 ml), plasti ločili in vodno plast ekstrahirali z EtOAc (2x1000 ml).
3. Združene organske faze smo posušili (MgSO4) in topilo izpareli pod znižanim tlakom.
4. Surove izdelke smo očistili z rekristalizacijo in dobili 92 g bele trdne snovi (izkoristek 63 %).

Ali potrebujem samo te sestavine, da naredim serijo ADB? sem začetnik v kemiji in ne razumem formule, vendar sem pripravljen storiti vse, kar je potrebno, da se naučim. Ali mislite, da je mogoče, da bi neuki ustvarili sintetične kanabinoide? Kaj potrebujem? Sploh ne vem, kje naj začnem, ali pa če bi kdo želel narediti to zame, vam bom plačal.

Im pripravljen pratice ta poskus tolikokrat, kot je potrebno, da bi dobili prav. imam denar za porabo za equiptment in surovin. sem naredil drugo objavo včeraj zvečer ne vidim, da ni prepričan, če je bil izbrisan, če ne morem objaviti tukaj, prosim, sporočite mi MOD.

Lahko mi tudi pišete, če mi želite pomagati, ali kot sem rekel, da bom nekomu plačal, da mi ga izdela. [email protected]
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Da, potrebujemo reagente. Na Kitajskem je nekaj na voljo, vendar naši zaupanja vredni dobavitelji zahtevajo minimalne količine za naročilo. Pišite v PM, pomagal vam bom.
 

iamcovid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
1
pravkar je bilo!
 

iamcovid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
1
preverite dm!
 

northenos

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2022
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
preverite dm
 
Top