Tu je praktična razlaga o naslednjem življenju, namenu človeškega življenja, filozofskih/religioznih dejstvih, teorijah itd.

aksim

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 20, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Praktična razlaga ( za primer ) :- `1. Ali mi lahko poveste vsako sekundo podrobnosti iz tistega časa, ko ste se rodili? ( potrebujem vsako sekundo podrobnosti ?? to je kaj - kaj ste mislili in počeli vsako sekundo )

ali mi lahko poveste vsako podrobnost vaše najcenejše minute ali celotne ure, dneva, tedna, meseca, leta ali celotnega življenja?

če mi ne morete povedati o tem življenju, potem kakšen dokaz imate, da niste pozabili svoje preteklosti in da tega sedanjega življenja ne boste pozabili v prihodnosti ?

to je Dejstvo, da Vrhovni Gospod Krišna obstaja, vendar nimamo takšne inteligence, da bi ga razumeli.
obstaja tudi naslednje življenje. in že sem vam dokazal, da noben znanstvenik, noben politik, noben tako imenovani inteligentni človek na tem svetu ne more razumeti te resnice. ker si domišljajo. in vi si ne morete predstavljati, kaj je bog, kdo je bog, kaj je po življenju itd.
_______
na primer: vaš oče je obstajal pred vašim rojstvom. ne morete reči, da pred vašim rojstvom vaš oče ni obstajal.

Zato morate vprašati mater: "Kdo je moj oče?" In če ona reče: "Ta gospod je tvoj oče," potem je vse v redu. To je enostavno.
V nasprotnem primeru, če naredite raziskavo: "Kdo je moj oče?", iščite vse življenje; nikoli ne boste našli svojega očeta.

( zdaj morda ... morda boste rekli, da bom svojega očeta poiskal po podatkih iz matičnega registra, ali da bom to dokazal s fotografijami ali številnimi drugimi stvarmi, ki jih bom dobil od svoje matere, in dokazal, da je kdo moj pravi oče.{ Torej morate verjeti avtoriteti. kdo je ta avtoriteta? to je vaša mati. ne morete trditi o kakršnih koli fotografijah, podatkih iz matičnega registra ali številnih drugih stvareh brez avtoritete ( ali vaše matere ).

če boste pokazali DNK, fotografije in mnoge druge dokaze drugih žensk in ne svoje matere, kaj potem pomenijo ti dokazi?} )

enako morate slediti resnični avtoriteti. "Karkoli ste rekli, to sprejemam." Potem ni težav. In sprejeli so te Devala, Narada, Vjasa, in govoriš sam, pozneje pa so te sprejeli vsi akarje. Potem bom sledil.
Moral bom slediti velikim osebnostim. Iz istega razloga mati pravi, da je ta gospod moj oče. To je vse. Zaključite zadevo. Kje je potreba po raziskovanju? Vse avtoritete sprejemajo Krišno, Najvišjo Božjo osebnost. Vi ga sprejmite; potem je vaše iskanje po Bogu končano.

Zakaj bi zapravljali čas?
_______
vse, kar potrebujete, je slišati od avtoritete ( enako kot mati ). in jaz sem to resnico slišal od avtoritete "Šrila Prabhupada", on je moj duhovni učitelj.
ne govorim o vseh teh stvareh iz sebe.
___________

na tem svetu nihče ne more biti poln miru. to je ves čas dejstvo.

ker vsi na tem svetu trpimo zaradi štirih problemov, ki so bolezen, starost, smrt in rojstvo za rojstvom.

povejte mi, ali ste res srečni? ne morete biti srečni, če boste prezrli te 4 glavne težave. potem vas bo narava še vedno silila.
___________________

če res želite biti srečni, potem sledite tem šestim stvarem: brez nedovoljenih spolnih odnosov, brez pohajkovanja, brez preprog (brez čaja in kave), brez uživanja mesa (brez čebule in česna).

peta stvar je, da karkoli poješ, najprej daruj Vrhovnemu Gospodu Krišni. ( če veste, kaj je Guru parama-para, potem jim ponudite hrano in ne neposredno Vrhovnemu Gospodu Krišni )

in 6. "Glavna stvar" je, da morate peti "hare krishna hare krishna krishna krishna hare hare hare rama hare rama rama rama rama hare hare hare".
_______________________________
Če ne morete slediti tem štirim stvarem, brez nedovoljenih spolnih odnosov, brez pohajkovanja, brez preprog, brez uživanja mesa, potem ne skrbite, vendar je petje tega svetega imena ( Hare Krishna Maha-Mantra ) zelo, zelo in zelo pomembno.

Prepevajte " hare krishna hare krishna krishna krishna hare hare hare rama hare rama rama rama rama hare hare hare " in bodite srečni.

Če še vedno ne verjamete vame, potem pet minut prepevajte katero koli drugo ime in pet minut prepevajte to sveto ime in videli boste učinek. obljubim vam, da deluje. in prepevajte vsaj 16 krogov ( vsak krog 108 kroglic ) Hare Krišna maha-mantre dnevno.
____________
Tukaj ni vprašanja o citatih iz svetih knjig, osebnih izkušnjah, veri ali prepričanju. sprejemam, da je včasih vera tudi slepa. Tukaj je že Praktična razlaga, ki je že dokazala, da vsak `1 drug na tem svetu ni nič drugega kot Zaposleni neumnež in popoln idiot.
_________________________
Vir(i):
Vsak `1 je na tem svetu že Slep in če boš sledil drugemu Slepemu, potem bosta oba padla v luknjo. zato poskusi slediti tisti osebi, ki ima duhovne oči, ki te lahko vodi po dejanski pravi poti. ( moj organ in vodnik je moj duhovni učitelj Šrila Prabhupada )
_____________
če želite videti dejanski namen človeškega življenja, si oglejte to povezavo: ( trojni w ( d . o . t ) asitis ( d . o . t ) c . o . m {Zaznamek })
Preberite jo v celoti. ( samo bralcem te knjige obljubim, da bodo dobili vse odgovore, ki jih želijo vedeti o tem, zakaj sem v tem materialnem svetu, kdo sem, kaj se bo zgodilo po tem življenju, kaj je najboljša stvar, zaradi katere bo človeško življenje popolno, in kaj je popolnost človeškega življenja. Namen človeškega življenja ni živeti kot žival, ker vsak človek trenutno počne štiri stvari, ki so spanje, prehranjevanje, s.ex in strah. namen človeškega življenja je, da se osvobodi rojstva za rojstvom, starosti, bolezni in smrti.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Zelo zanimivo branje!
 
Top