Pozdravljeni vsi, tukaj sem nov

Beginner from China

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Kot sem rekel, sem novinec. Pa ne samo tu. Nov sem tudi na področju proizvodnje. Vendar veliko berem in po vašem mnenju je zelo priročno kupovati surovine na Kitajskem? Mimogrede, že na podlagi mojega imena lahko ugotovite, od kod prihajam. Rad bi vas vprašal, ali ste popoln novinec. Kje začeti? Ali najprej študirati organsko kemijo?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Pozdravljeni, Ni hao ma peng yu?🙏
Začnete lahko tam, kjer vas zanima in vam je udobno. Če želite samo nekaj narediti, lahko poiščete recept in mu sledite, ne da bi se morali veliko učiti. Ta pristop je najhitrejši in najlažji, vendar tudi najbolj tvegan ali nevaren - če ne razumete, kaj počnete, lahko na koncu izdelate strup, eksploziv ali preprosto zelo slab izdelek in s tem poškodujete koga ali sebe ter pritegnete neželeno pozornost. Tega si nihče ne želi.

Iz vsega srca priporočam študij vse organske kemije, s katero si lahko napolnite možgane. Če imate preprosto cilj, na primer "izdelati ekstazi", potem veliko tega ne bo potrebno in se vam bo zdelo nepomembno. Če pa nameravate iz tega hobija narediti dolgoročno naložbo, potem se vam bo vse znanje zdelo koristno in uporabno, saj ga boste sčasoma lahko uporabili.

Nekaj časa sem se učil organsko kemijo iz knjige, šele veliko pozneje pa sem začel gledati videoposnetke ter prakticirati in eksperimentirati s kemikalijami. Najtežje je bilo najti skupnost, kot je ta. Imejte srečo, da ste našli pot sem! :) Priporočam, da se učite obenem z izvajanjem preprostih poskusov in postopkov - to vam bo pomagalo utrditi naučeno, saj si boste zgradili temelje. Izmislil bi si bolj preprost cilj in začel dosegati to, na primer, prva sinteza ljudi je običajno met ali amfetamin ali mefedron. Če je to nekaj, kar želite narediti, začnite ugotavljati, kaj potrebujete za opremo, steklovino in kemikalije itd. Najprej se seznanite z varnostjo, kako uporabljati opremo, s tehnikami, ki so vključene v postopek. Ugotovite, kako priti do vsega, kar potrebujete, ne da bi se znašli v težavah - opozorili nase. Ali lahko katero koli od te opreme ali kemikalij dobite v trgovini - ("OTC" - "over the counter")? Ali so čiste? Ali jih lahko pripravite čiste? Kako? Začnite z majhnimi vajami in poskusi, pridobite občutek, malo izkušenj in samozavesti, preden zapravite vse vrste denarja in začnete tvegati. Morda boste ugotovili, da za to niste primerni, upajmo, da to ne bo zahtevalo prevelikih stroškov.

Ugotovite eno stvar, nato pa jo izboljšajte, ko boste razumeli "notranjost" in "zunanjost". Nato preidite na naslednji poskus. Ugotovili boste, da se veliko stvari, ki ste se jih naučili, prenaša naprej, pri naslednjem poskusu pa se naučite še marsikaj novega. Drugačna oprema in tehnike, drugačne kemikalije. Vse se nadaljuje in nadaljuje. Od vas je odvisno, ali je to le sredstvo za dosego cilja ali pa vseživljenjsko prizadevanje za izpopolnjevanje vaše obrti. Več ko vložite, več dobite.

V primerjavi z mnogimi uporabniki v tej skupnosti sem začetnik. Nekako se mi zdi, da sem še vedno sposoben drugim uporabnikom zagotoviti koristne nasvete ali informacije. Vsi imamo različne spretnosti in znanja in veliko teh življenjskih izkušenj se prenaša v uporabo kemije, vsi lahko nekaj ponudimo, tudi samo s poročanjem o svojih poskusih, opažanjih in rezultatih, ne glede na to, ali so bili uspešni ali neuspešni, je to še vedno priložnost za učenje. Trenutno s prijateljem pripravljam projekt, ki bo pomagal popolnim začetnikom in ljudem z nekaj izkušnjami pomagal pri učenju in izboljšavah. Morda vam bodo nekatere od teh vsebin koristile. Vse, kar morate vedeti, je bilo že objavljeno v tej skupnosti, samo brati morate, da bi to razvrstili in našli. Z veseljem bom komuniciral z vami in se učil drug od drugega. Najboljše želje iz ZDA. Bodite previdni.
 

Beginner from China

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Hvala, prijatelj. Zahvaljujem se vam za resen odgovor. Začel sem študirati organsko kemijo. Morda mi lahko predstavite kakšno knjigo. Seveda moja angleščina ni dobra. Potrebujem pomoč iz Googlovega prevajalnika. Za konec se vam še enkrat zahvaljujem. Moj ameriški prijatelj
 

caodabi

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 9, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Kaj želite izdelati in zakaj to želite izdelati?
 

Beginner from China

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Metamfetamin. Da bi lahko vsi uživali v okusni "hrani". Seveda za denar
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
Pri delu v vaši državi bi bil zelo previden, če nimate dovoljenja vlade. Kolikor razumem, če vas ujamejo z 2 kg, vas čaka gasilski oddelek, razen če postanete informator.
Veliko sreče v letu zmaja
 

yuana8702

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Prijatelji, tudi jaz sem Kitajka in sem v jugovzhodni Aziji, lol
 

Pororo

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
79
Reaction score
35
Points
18
Deals
11
Pozdravljen, predsednik Mao.
Obstaja veliko različnih načinov za služenje denarja. Zgradite lahko podjetje, ki izvaja prikrito dostavo spojin, ki so komajda zakonite v EU in ZDA, vendar popolnoma zakonite na Kitajskem.
 
Top