Zdravo fantje, imam vprašanje, kako lahko metanol spremenim v kokain

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Sintetiziral sem metilamin in p2p, nato pa sem z Nabh4 dobil metanol

Prijatelji, želel bi spremeniti metanol v kokain. Če naredim ph 6, ga dam v zamrzovalnik in zmešam s 70-odstotnim kofeinom, ali bo to kokain?
@G.Patton
@WilliamDampier
@HIGGSBOSSON

@HEISENBERG

 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Ne obstaja način, kako metamfetamin spremeniti v kokain.
 

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Kofeina ne bom uporabil, napisal sem ga pomotoma, prijatelj, mora obstajati metoda, to se naredi z amfetaminom, zakaj ne z metamfetaminom
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Pozdravljeni prijatelj, želim govoriti spoštljivo, vendar: kako boš amfetamin pretvoril v kokain, prijatelj? Gre za dva popolnoma različna izdelka, to, kar predlagaš, je enako absurdno, kot če bi rekel: kako naj spremenim psa v mačko? prosim, tukaj se razpravlja o resnih temah, in če nisi kos tej nalogi, se izogibaj pisanju absurdnih in nesmiselnih stvari.
 

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
dude, ta metoda je resnična, ali veste, kako se to naredi, ne komentirajte, če ne veste.
 

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Ne želim razumeti, kako se metamfetamin pretvori v kokain, temveč kako se metamfetamin uporablja kot kokain.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Kot vam je bilo že povedano, gre za dva popolnoma različna izdelka. Nimam vam več kaj dodati.
 

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Ali je mogoče iz metanskega olja pridobiti čisto hitrost?
Prenehala sem dodajati kofein nisem vedela, da je škodljiv za zdravje
 

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Želim ga uporabljati nosno, metamfetamin v moji državi ni preveč priljubljen.
 
Last edited:

Lilred

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 23, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Lmfao th

To je hilairous ampak kaj sem razumel iz tega je, da želi proizvesti amftimina ne kokaina lmao želi ga vohati😂🤣🤣🤣🤣
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
15
Points
3
Ja, mislim, da hoče vedeti, kako naj svojo freibazo spremeni v hidrokloridno sol.
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
15
Points
3
Na tem forumu je vodnik pravzaprav pod to povezavo: https: //bbgate.com/threads/methamphetamine-synthesis-from-p2p-by-nabh4-reduction-medium-scale.600/.

"Proizvodnja metamfetaminovega hidroklorida.
Zdaj začnite z mehurčkanjem tega 1000 ml s HCl-plinom skozi 2 L Schlenkovo bučko (ali bučko z okroglim dnom z vakuumskim hitrim nastavkom), medtem ko ta 2 L bučka stoji v ledeni kopeli na magn. mešalniku in se intenzivno meša. Pogosto preverjamo pH, dokler ne dosežemo pH 6. Sedaj nakisanih 1000 ml prelijemo v 2 L izparevalno bučko in postavimo na napravo Rotavap. Hitrost ~ 100 vrtljajev na minuto, t° = 80 °C, majhen podtlak = 0,8 bara (zadostuje vodni aspirator), da se erlenmajerica zadrži. Po destilaciji skoraj vsega DCM se vsebina erlenmajerice nenadoma spremeni iz temne medene barve v kremasto mlečno barvo in na dnu se posuši v okroglo pogačo. Odstranite ~0,5 L DCM, ki je zdaj v zbiralni bučki, in ponovno obesite prazno bučko. Zdaj vklopite popoln vakuum, da odstranite še zadnje sledi vode.

Čiščenje s 3-kratno rekristalizacijo: v erlenmajerico dajte minimalno količino vročega (40 °C) suhega DCM (ali suhega 98 %+ etanola), dokler se ne raztopijo zadnji ostanki suhe snovi, in dodajte 4x to količino DCM v obliki suhega acetona. Zapremo z zamaškom in postavimo za 1 uro v zamrzovalnik. Nastane trdna umazano bela kristalna masa s plastjo temno rdeče tekočine na vrhu. Tekočino dekantirajte in ponovite ta korak še 2x in 2 uri. Zadnjič ste dobili snežno bele kristale racemičnega metamfetamin hidroklorida. Suha masa = 141,5 g, skoraj kvantitativni izkoristek."

Še en primer z manj opreme in brez plina hcl, prav tako na tem forumu: https: //bbgate.com/threads/methamphetamine-crystallization-and-ice-manufacturing.465/
Pravkar sem ga prebral.
 
Top