domače varjenje Trenabolon acetat (Tren Ace) s slikami (eden najbolj priljubljenih anaboličnih steroidov za moč in mišično maso)

nucky

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2022
Messages
11
Reaction score
17
Points
3
V tem prispevku bom razložil, kako pripraviti Trenabolon acetat (Tren Ace), najprej je seznam, kaj boste potrebovali.
1. Dva 500-mililitrska lončka iz stekla pyrex
2. 500 ml stekleno čašo
3. 250 ml benzilalkohola
4. 250 ml benzil benzoata
5 1000 ml olja MCT, ki naj bo 100-odstotno MCT. uporabite lahko olje grozdnih semen ali bombažnih semen. Mct je najboljši
6. 60 gramov Trenabolon acetata.
7. 2 brizgi po 60 ml in tri brizge po 3 ml, ki ste jih uporabljali tudi z iglami za 18 ali 22 gage.
8. 1 500 ml popoln sistem za filtriranje na vrhu steklenice filter 0,22um en filter 0,45um popoln sistem za filtriranje 500 ml. Te je včasih težko dobiti, zato lahko, če želite iti po starem, uporabite filter za brizgalke. potrebovali bi dva filtra 0,22um in dva filtra za brizgalke 0,45um.
Ko imate ta seznam, je čas za kuhanje. Ne pozabite, da lahko večino steroidov pripravite s temi topili, samo spremenite aktivno spojino. Potrebovali boste velik lonec, ki bi ga uporabili za kuhanje vode, lahko pa uporabite tudi vročo ploščo z magnetnim mešalnikom. Način, ki vam ga bom pokazal, je ekonomičen način kuhanja.
Ta recept, ki vam ga dajem, bo prinesel 50 stekleničk po 10 ml pri 10-odstotnem prevelikem odmerku samo v primeru, da vaša surovina ni 99-odstotno čista, in za izdelavo zelo močnega končnega izdelka, ki bo dal nore dobičke. Po tem receptu boste dobili odmerek 100 mg na 1 ml.
Tukaj je recept, ki ga boste uporabili.
1. 60 gramov acetata trenabolona
2. ba 10 ml ta 0,1 odstotka celotnega pivovarja ohranja orodje sterilno
3. bb 90 ml to je 0.18% odstotkov celotnega pivovarja. bb ohranja orodje v tekoči obliki preprečuje razbijanje, ki je, ko se olje spremeni v kristalno mehko stanje
4. 358 ml mct olja to je vaše nosilno olje. olje, ki bo preneslo hormon v vaše telo.
Majhen nasvet, ko gre za ba in bb manj je več, zato je manj uporabljenih topil bolje. preveč benzil benzoata ali benzil alkohola injekcija bo pri vbrizgavanju zbodla in vam bo dala slabo bolečino po vbrizgavanju.
67xv5OkeUJ


To je BB in BA, ki sem jih uporabil. to je tudi surovi prah Tren Ace (60 gramov)

KVtLN3WSjr

Na tej fotografiji so zdaj vsa tri topila (BB BA MCT).

6acKExhOuM

V tej čaši je BB BA zmešano skupaj. Sedaj dodajte še surovine in jih premešajte.

PJhk5Sa20Z

Isti del postopka s slike pred to sliko

HPVlIUGzd6

Sedaj v pireks z oljem MCT vmešate vse skupaj.

DBxjK4wvZ7

zdaj postavite ta pireks v lonec z vrelo vodo in ga kopajte v vodni kopeli. med kopanjem v vodni kopeli še naprej mešate.

I03aV96tNG

zdaj mešate in kuhate, dokler ne vidite nobenih hormonskih vrtincev in kristalov oziroma hormonskih kristalov

TXA5q0YnsJ

zdaj lahko vidite, kako bistra postaja oprema. skoraj ste končali.

XE92MfcQo8


Po vsem tem jo morate pustiti, da se ohladi, preden jo daste skozi filtre za samodejno polnjenje.

7JnifQyXut

To se imenuje celoten sistem za filtriranje na vrhu steklenice. potrebujete majhno vakuumsko črpalko, da dosežete vakuumski tlak.
Ta filter je filter .22

TPDQ7zM3de

Zadnji korak je enak kot prej, vendar je drugi filter .45. Filtriram dvakrat, ker tako ni občutka, da gre v rit motorno olje.
 

Attachments

  • Ge8lwXq4WV.jpg
    Ge8lwXq4WV.jpg
    4.6 MB · Views: 387

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Ste na opremi? Ali lahko priporočite kakšen laboratorij ali svetujete, katerim laboratorijem se je treba izogniti? Ne poskušam vir, samo zanima me, na kaj je treba paziti, pojavilo se je toliko novih "farmacevtskih" virov, ki sploh ne obstajajo, ko jih googlate, da je smešno. Včasih sem uporabljal samo lokalne vire, saj nisem zaupal nekomu, ki ga nisem poznal, da ga ne bo posral.
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
@nucky zelo lep dodatek k forumu
kako primerja Trenabolone Ace s testosteronskim propionatom?
Katere steroide bi lahko jemali, če bi želeli jemati steroide kot tablete in jih ne vbrizgavati?
In kateri steroidi so v bolj ''neškodljivem'' delu steroidov, bolj varni za jemanje, če lahko tako rečemo?
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Testosteron je najvarnejši steroid za injiciranje. Večina študij in večina pozna učinke in neželene učinke.

Vsekakor si ga morate vbrizgavati. Ne morete uporabljati steroidov brez testoseronske baze. Testoseron je koristna kemikalija v telesu, injiciranje ali uživanje steroidov pa izklopi naravno proizvodnjo. Tako morate imeti za delovanje vsaj dovolj testosterona. Tehnično bi lahko dobili testosteronske gele in uporabili oralne steroide, vendar to ni niti približno tako učinkovito kot preprost testosteronski cikel in veliko bolj tvegano v smislu zdravja
 

nucky

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2022
Messages
11
Reaction score
17
Points
3
Da, vbrizgavanje ChingShih je res najboljši način. Če želite odgovoriti, kako se tren primerja s testnim propom, je tren ace kralj družine steroidov, vendar vedno potrebujete testno bazo ne glede na to, kaj. Te druge hormone lahko naredite brez testosterona, vendar bo to prineslo neželene učinke. Vedno imejte testno bazo, ne glede na to, na katerem ciklu ste.
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
@Katty Korner katera oblika steroidov je torej najbolj ''varna'' glede zdravja za uporabo, kot je en ali dva cikla? da bi poskusili in videli, kako deluje na telo?
ker obstaja toliko oblik tega testosterona, je težko razumeti, katera je najboljša
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Iskreno, pojdite na reddit in poiščite podreddit r/steroids. V njem je toliko informacij in lahko skorajda odgovori na vsa vaša vprašanja, še preden jih zastavite.
 

nucky

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2022
Messages
11
Reaction score
17
Points
3
Testosteron Cyp, Test Enth ali Test prop. to so vse zelo dobre izbire v zvezi z zdravjem. Testosteron enth in test cyp imata dolgo razpolovno dobo test prop je hitrejše delovanje 3 dni razpolovna doba. Zdaj je najboljši način za testosteron za zdravje hormonsko nadomestno zdravljenje, ki bi potrebovali krvno delo, da bi ugotovili, kje so vaše ravni testosterona. Testosteron, ki bi ga dali na test cyp, bi bil test cyp, Zdaj, če niste želeli iti na zdravniško pot, lahko uporabite testosteron enth. Začnite pri 125mg na teden, dobite nekaj krvnih del in ugotovite, ali morate zmanjšati ali povečati odmerek. Zdaj lahko uporabite tudi en otroški asprin na dan in tudi nizke odmerke beta blokatorja, kot je spironolakton. Ti bodo zaščitili vaše srce, če ste bili zaskrbljeni zaradi tega. Z odmerkom manj kot 200 mg testosterona vam ne bo treba skrbeti za svoje srce. Mislil sem samo, da ga bom omenil, ker lahko uporabite ti dve zdravili, če želite narediti več testosterona.
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Terapija s testosteronom ima različna tveganja, med drugim:
  • Poslabšanje spalne apneje - potencialno resne motnje spanja, pri kateri se dihanje večkrat ustavi in začne.
  • Povzročanje aken ali drugih kožnih reakcij.
  • Spodbujanje nerakotvorne rasti prostate (benigna hiperplazija prostate) in rasti obstoječega raka prostate.
  • Povečanje prsi.
  • Omejitev nastajanja sperme ali zmanjšanje semenčic.
  • Spodbujanje prevelike proizvodnje rdečih krvničk, kar prispeva k povečanemu tveganju za nastanek krvnega strdka. Strdek lahko popusti, potuje po krvnem obtoku in se zagozdi v pljučih ter blokira pretok krvi (pljučna embolija).
 
Top