Domače posode za hidrogeniranje, jeklene?

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Zato me zanima, ali lahko naredimo zapis ali vsaj razpravljamo o izvedljivosti domače hidrogenacijske posode iz jekla za hidrogeniranje MDP2P/P2P s platinskim oksidom.

Idk, če so povezave dovoljene, ampak poguglajte "large scale methamphetamine manufacture from p2p" in videli boste moj navdih.

Zdi se, da je takšno hidrogeniranje najbolj "gosto", saj uporabljajo 7000-mililitrsko posodo za redukcijo približno 900 gramov p2p. Zdi se, da je razmerje precej dobro.

Rad bi, da bi v bistvu poenostavili informacije, ki jih je mogoče pridobiti iz iskalnika Google, ki sem ga omenil, in naredili tako, da lahko skoraj vsaka oseba to sestavi in začne proizvajati.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Jeklo? Kaj je narobe z nahrbtnim razpršilnikom, ki je odporen na topila/kemikalije?
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Prednost sem dajal nečemu bolj profesionalnemu in varnemu, pa tudi nečemu, kar bi lahko šel v obrat za izdelavo pločevine ali podobno in bi ti zvarili, nekaj, kar bi lahko človek morda tudi neposredno izvlekel.

Samo ideje, to je dobra ideja za tajno kemijo.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Njihova zmogljivost je 60 psi, vi pa potrebujete le 40 psi. Jeklo nikakor ni varnejše in notranjost bi tako ali tako morali premazati z nečim nereaktivnim, kaj šele, če bi šlo kaj narobe in bi eksplodiralo ter povsod metalo črepinje. Izdelava česar koli po meri bo stala več kot nakup ustreznega profesionalnega reaktorja.
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Vse to so dobre točke.

Kakšno priporočilo ali nasvet za uporabo razpršilnika v nahrbtniku? Poskušam si predstavljati, kako bi lahko dodajali mešanico, nekakšen šaržni reaktor?
 
Top