Question ZAKAJ?! 4mmc Nekonvencionalna nastavitev

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Moje vprašanje je, da poznam nekoga, ki iz očitnih razlogov ostaja zasebnik in tudi ne želi samo deliti podrobnosti o svoji postavitvi, vendar sem iz pogovorov, v katerih je po naključju omenil stvari o svojem delovanju, ugotovil, da deluje zelo nenavadno, saj ne uporablja kemijske opreme, temveč kadi in lahko dostopno opremo, ki ni videti sumljivo. Velikost njihove serije 4 mmc je 3,75 kg na serijo in to dela vsak dan ves dan, verjetno do in nad 30 do 40 kg na teden in to so tisti, ki sem jih razbral iz pogovora. Zame je to osupljivo.

Moje vprašanje je, kako naj bi jima vse to uspelo, saj ima dva fanta, ki jima plačuje na kilogram, samo fizično ne razumem, kako lahko naredita toliko? Ali sem kaj spregledal, sam se igram s 100 g serijami, da bi se uril, a je še vedno težko. Kakšne ideje o tem, kako ali kako bi bila takšna naprava videti, kaj bi se uporabljalo itd. To me samo zmede. Vsako skrivnost stroke za takšno nalogo bi hvaležno sprejel. Sem vsa ušesa in resnično želim izvedeti vse podrobnosti.
 
Top