Kako lahko povečam prostornino kokaina ali celo podvojim njegovo prostornino

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
IMAM DVE VPRAŠANJI:

1 - Kako lahko povečam količino kokaina? Mislim, če imam 1 kg, ali lahko povečam ali celo podvojim ta 1 kg ?

2 - Ali lahko naredim spoj drugih elementov, da dobim ponaredek kokaina, vendar z enakimi rezultati kokaina?
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Zvišajte ceno in ohranite kakovostno...
 

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Prihajam iz Južne Amerike in prav tu je kokain in cenejši prelahko ugotoviti. Obstaja veliko Preprodajalci drog, ki prodajajo kokain, pomešan z veliko š*t, stranke pa iščejo samo opoj... če je "močan". Včasih prodajajo malo kokaina z nečim drugim.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
To ne spremeni ničesar.
 

nulltheunknown23

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 11, 2022
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
i reco
priporočam, da naredite dobro kakovost, ki bi lahko povečala vaš dobiček
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Odgovor je pritrdilen. Lahko opravite oboje. Tako, da se obnašate kot drhal in razredčite svoj izdelek. Toda samo zato, ker lahko, še ne pomeni, da bi morali. Preprosto ne smete. Ne bodite tak človek.
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Pozdravljeni, ja, bolje je ponuditi dobro kakovost, vendar je na nekaterih trgih to nemogoče, na tem območju osrednje Amerike je polno izdelkov, vendar je kakovost in cena padla pred 6 ali 7 meseci, ko ste videli spodoben material in cene v spodobni obliki, vendar te dni vsi ljudje prosijo za dobro ceno, kakovost mora samo opraviti dokaz o razpokah in kup prevarantov opravi ta dokaz. Prirejen izdelek Eno vprašanje, ali je v nasprotju s pravili, povejte, kako to narediti, nočem biti prepovedan, uživam na tej strani.
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Seveda je to mogoče, toda zakaj? Želite zajebavati ljudi, da bi zaslužili nekaj dodatnih dolarjev? Srečno. Veliko ljudi, ki uporabljajo droge, je tako ali tako na dnu, vi jih boste še dodatno viktimizirali s tem, da jim boste prodajali smeti? To je zajebano, in če to počneš, upam, da se boš naučil na težak način.
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Mislim, da je to, kar opisujete, preprosta ekonomija. Morda darknet odpira dobro ponudbo in ljudje zahtevajo boljše izdelke po nižjih cenah. Naredite kaj drugega, bodite ustvarjalni. Na VSEH trgih obstaja konkurenca, stari. Ne stopi na svoj drog. Ni kul.
 
Top