kako lahko zmanjšam psihotične simptome

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
kako lahko zmanjšam psihotične simptome, ko uporabljam ritalin, po navadi se z ritalinom opijam 3 dni ali več dni, v zadnjih treh mesecih se psihotični simptomi pojavljajo vedno prej, običajno v prvih 12 urah po opijanju, kako lahko to rešim?
 

scoobiedoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Pozdravljen, moj prijatelj. Spodbujevalna sredstva imajo grdo navado, da pri uporabnikih povzročajo psihotične simptome. Po mnenju "strokovnjakov" se to zgodi pri 100 % ljudi, ki redno uporabljajo amfetamine/stimulanse v daljšem časovnem obdobju ali ob intenzivni uporabi. Če ste budni tri dni naenkrat, le tu in tam kakšen dan naenkrat tri mesece, si lahko nakopljete težave. In tu je verjetno, da jemljete veliko več Ritalina, kot vam je predpisal vaš zdravnik. Več kot 30 let sem intenzivno uporabljal amfetamine in vem, kaj doživljate, to je grdo. Ustrezno morate jesti in uživati le 2 ali 3 dni na teden. In spati. Zdravniku, ki vam ga je predpisal, ne povejte, da imate psihotične simptome. Če boste to storili, vam bodo ukinili zdravila in zelo težko se boste vrnili na zdravila. Vsakič, ko imate psihotične motnje, obstaja možnost, da se bodo še poslabšale in da boste končali na oddelku za duševno zdravje. In če si naredite dovolj škode, se bodo psihotični odmori sčasoma pojavili brez stimulansov, zato morate upočasniti ali pa se vaša glava usmeri v veliko glavo. Enote za duševno zdravje niso zabavni kraji za bivanje. Torej morate upočasniti, zmanjšati odmerek, več spati in jesti / ostati zdravi. Kako sem prišel čez vse to sranje, ostal na njem in ostal zunaj bolnišnice, je bilo slediti primeru, ki sem ga opisal, in im na Anti-Psycotic zdravila zdaj. Po približno 15 letih na plinu sem moral biti na antipsihotikih, da bi preprečil pojav psihotičnih simptomov. Edina težava pri tem je, da morate za pridobitev antipsihotičnih zdravil imeti diagnozo duševnega zdravja in zgodovino duševnih bolezni. Česa takega si ne želite v svojem življenjepisu. Bodite previdni.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Podpiram mnenje @scoobiedoo. Najučinkovitejše, kar lahko storite, je, da zmanjšate število dni, ko jemljete ritalin zaporedoma, in postopoma zmanjšate odmerek. Dejstvo, da so se psihotični simptomi začeli kazati prej, kaže na nevrokemične preureditve in poslabšanje tako duševne sfere kot telesa kot celote. Potrebujete moč in okrevanje. Zagotoviti jima je treba normalno prehrano in zadosten spanec. Vendar le na ozadju stabilnejšega in zmanjšanega vnosa ritalina. Pogovor lahko nadaljujemo v zasebnem pogovoru, če imate še vedno vprašanja.
 

scoobiedoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Dobre stvari. Vesel sem, da ste na isti strani kot jaz. Zahvaljujem se vam za podporo.
 
Top