Kako najdem propofol?

Jrichards

Don't buy from me
New Member
Joined
May 30, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ali me lahko kdo usmeri v pravo smer?
 

Jrichards

Don't buy from me
New Member
Joined
May 30, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ali je vir zgornja ali spodnja povezava?
 

Jrichards

Don't buy from me
New Member
Joined
May 30, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ali je vir zgornja ali spodnja povezava
Poleg tega veste, kje bi lahko našel nekoga ali klepetalnico, da bi našel nekoga, ki bi to upravljal. Potrebujem ketamin za ptsd, vendar imam hudo motnjo epileptičnih napadov. Z njim potrebujem ta propofol.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
To je vaša naloga. To je res enostavno, saj začnete s fenolom in nato s tristopenjsko reakcijo, pri kateri uporabljate samo reagente OTC.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Kar zadeva njegovo uporabo: ali ste res nori? SAMI SE NE UKVARJAJTE S PROPOFOLOM.
Gre za intravenozni anestetik, ki tako kot vsi anestetiki razen ketamina zavira vaše dihanje in krvni tlak. Če koga uspavate s propofolom, morate stalno spremljati krvni tlak in raven kisika. V nasprotnem primeru vas lahko zlahka ubije. Ali še huje, povzroči resno poškodbo možganov, ki vas lahko spremeni v zelenjavo za vse nesrečno življenje, ki vam je ostalo.
Propofol je ubil Michaela Jacksona, ki mu ga je dajal zdravnik. Nekakšen zdravnik, saj je bil nekoristen, pokvarjen kreten, a vseeno.

Poleg tega, zakaj bi za vraga uporabljali propofol pri napadih? Za to obstajajo povsem dobri in varni benzodiazepini. Ki se lahko jemljejo peroralno. Propofol je namenjen le za i.v. in je v obliki lipidne emulzije.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
In resno, če imate resnično zdravstveno stanje, se ne zdravite sami. Preprosto ne. Tega ne počnejo niti zdravniki. Poiščite strokovno zdravniško pomoč, namesto da na Googlu iščete zdravila, ki jih ne razumete, kako jih uporabiti ali potrditi.
 
Top