Question Kako spremenim kokain v tekočino za prevoz v ZDA

beyonder

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Pozdravljeni vsi,

Moj najboljši prijatelj živi v Kolumbiji in skušamo po pošti izvoziti njihov največji izvozni artikel kokain. Ne želimo vključiti drugih, zato bomo za odpravo odgovornosti uporabili pošto. Če bi lahko kdo ali ljudje dali navodilo, kako raztopiti v tekočino za prevoz in kako rekonstituirati, bi bil hvaležen in bi lahko pokazal tudi svojo hvaležnost. To bom storil nič nas ne bo ustavilo pri poskusu, zato vas prosim, da nam pomagate biti čim bolj varni. Hvala
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Kokain je popolnoma topen v ... uganite kaj? vodi. Problem je rešen.
 

beyonder

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Da, vem, da je topen v vodi, vendar ali obstaja boljša alternativa in še vedno potrebujem postopek za pretvorbo nazaj v prah.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
V vsakem primeru ga morate prevesti v trdno stanje.
 

beyonder

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Mislim, da nisem dobro razložil, kaj potrebujem:

1. Raztopite kokain v topilu, da bi ga shranili v tekočem stanju
2. Prevoz iz Kolumbije
3. Preoblikovanje nazaj v prah

Komentirajte, če veste, kako to storiti
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Gospod @MadHatter vam je že odgovoril. Preprosto raztopite v vodi. Nato izparite vodo in dobite nazaj kokain v prahu.
 

beyonder

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Ok, izparite ga kako. Nalijte v lonec in ga postavite na štedilnik?
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Ali obstaja kakšna možnost, da bi vodo iz kokaina odstranili z vakuumsko filtracijo na Buchnerjevi bučki ali Nutschejevem filtru?
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
zakaj ne morete sušiti v vakuumu, ampak potrebujete sušenje s toploto?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Pri tem vprašanju lahko uporabite tudi rotacijski uparjalnik. Vakuum in rahlo segrevanje vam pomagata pri hitrejšem izvajanju.
 

MagikalFlashTrax

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 24, 2021
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
hey guyz sem bil 2 mesec v Medellinu in tudi tam imam dobre amigos, vendar je tekočina neumna!!! Dvakrat preverijo vsako pošto v tekoči obliki...
Kar potrebujem je, da jo raztopim v vodi in vodo spravim v oblačila, ampak vprašanje je, kako jo dobim nazaj? Lahko raztopim bazo ali klorhidrat...
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Vse te metode, o katerih razpravljate na tem mestu, so bile preizkušene že pred davnimi časi in zdaj jih carina pozna, zato veliko sreče pri pošiljanju tekočin iz Kolumbije in zavajanju carine, da misli, da uvažate vodo.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Napišite mi, da sem strokovnjak. Prav tako vem, kako ponovno povrniti sijaj in strukturo.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Uporabiti morate čim bolj deviška vlakna, veliko izdelka boste izgubili, če bo mazterial obrabljen ali celo obdelan s snovmi, da bo v trgovini ostal svežega vonja. druga stvar je, da bo vaš izdelek kristaliziral pri nižjih temperaturah, zaradi česar bo očitno, da je nekaj sumljivega. Upoštevajte, da sta odhodna in namembna lokacija lahko topli, več kot 20 C, v tovornem prostoru pa se temperature lahko spustijo na 5 C, odvisno od letala.Vendar je ta metoda na splošno šibka v primerjavi s testi s tamponi, saj boste odčitavali levo desno in sredino.

Za ta namen sem v neki knjigi prebral, da se dobro obnese papir, ki se namoči s koncentrirano raztopino impregnacijskega materiala, pusti, da se posuši, glede na pogoje nekajkrat ponovi, zelo rahlo izravna, ko je suh, je videti kot mete. ves papir se nato da v toplo vodo, meša, dokler ne nastane kaša, kaša se filtrira in po želji ponovno namoči in regenerira.Nisem prepričan, da to velja za kokain, ampak pri fenilaminih iz tega koraka lahko izpariš malo vode, bazificiraš, ekstrakcija s topilom , sušenje, obarjanje. v tej knjigi sem prebral, da je fant letel s približno 5 g EU domače, celo potegnili so ga stran, da so ga preverili, in ni bilo težav, ampak morda je imel samo srečo.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Kupite akvarij za ribe, velik približno 200 litrov.

Raztopite 4 kg čistega kokaina.

Prevozite ga prek državnih meja, ne pozabite v akvarij dati zlatih ribic, da bo videti zakonito!

Če se bodo cariniki spraševali, zakaj ribica nabira klic, jim povejte, da ima recept za Xanax zaradi posttravmatske stresne motnje iz hladne vojne.

Kakšno vprašanje!???

Upam si, da bo kdo ovrgel mojo teorijo o ribjem bazenu!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Všeč mi je metoda ribe!
vendar razen tega ne vidim smisla raztapljanja koksa v vodi. Ni videti, da bi s tem ogoljufali kakšnega psa. Bolje je stvari vakuumsko pakirati.
 

Jjjiii25

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 29, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Ja, veliko sreče pri novem podvigu (resno), toda kokain, raztopljen v vodi in poslan po pošti, se bo verjetno končal z zvezno kaznijo. Vzemite si čas in premislite o svojem poslovnem modelu. Skoraj prepričan sem, da si lahko izmislite kaj boljšega.
 
Top