Kako pravilno zložite LSD?

Solros

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 19, 2021
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni vsi, sem navdušenec nad LSD in kmalu bom sam preizkusil polaganje zavihkov LSD, da bi zmanjšal stroške in povečal zaloge, hkrati pa da bi ponudil kakovostne in različne odtise, zaradi katerih je LSD po mojem mnenju še večji. Vem za volumetrično doziranje in vse to, vendar me zanima, kako bi pravilno položil tablice, saj sem na internetu videl različne stvari, med drugim kapljice, ki se mi zdijo neverjetno neučinkovite, videl sem tudi, da ljudje uporabljajo visoko čistost etanola ali vodke, vendar ali to ne bo pustilo okusa na tablici? ali obstajajo kakšni nadomestki, saj vsi vemo, da tablice ne smejo imeti nobenega okusa. Pripravljen sem se učiti in lahko si privoščim, da poskusim sam in mi ne uspe, vendar bi raje postavil svoje vprašanje in dobil konkreten odgovor, iz katerega bi se lahko učil, morda kakšen ustrezen priročnik. Ali lahko kdo z ustreznim znanjem napiše vodnik za pravilno odmerjanje 100g na recimo 900 listov tablic, ki so veliki 7,5x7,5x palca. Kakšen material naj uporabim, ali naj uporabim nekaj, kot je etanol, ali ga lahko nadomestim s kakšno čisto obliko vode? Ali bo etanol pustil okus po alkoholu?
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Sledovi etanola lahko ostanejo nekaj časa, odvisno od tega, kaj boste impregnirali. Obstaja pa velika verjetnost, da bo etanol popolnoma izhlapel.

Vodka lahko vsebuje arome, ki bodo pustile okus.

Za impregnacijo je primernejša voda, ker je brez okusa in vonja, vendar je v nekaterih primerih primeren tudi etanol.
 

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Obstajajo nekatere različice L, ki se v vodi ne razgradijo. Najprej opravite preskus z majhno količino.
Nekoč je obstajala sivka, ki se v vodi ni razgradila.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
900 X100uq = 90 mg xtal za 900 zavihkov potrebujete.
uporabite vodko brez arome, ne namakajte, ker se ne bo razporedila enakomerno in bo na istem listu tvorila močnejše in šibkejše zavihke.
Če želite dobre rezultate in nimate veliko xtala za eksperimentiranje, se to opravi s pipetnikom (pipeto, vendar lahko prilagodite volumne na en pritisk), in sicer enega za drugim.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Čisti ali denaturirani alkohol. Ko bo izhlapeval, v njem ne bo odvečnega okusa. Sedaj pa razdelitev odmerkov v proizvodnji v velikem obsegu: V posodo z znanim številom izbranega topila damo celoten blatnik. Vzamemo bloter, kapljice stresemo v posodo in izmerimo, koliko topila ostane. Vsi postopki se izvajajo v zelo hladnem prostoru, da se prepreči prekomerno izhlapevanje. Z merjenjem dobimo razliko - količino topila, ki jo je absorbiral blotter. Nato pripravimo raztopino želene koncentracije - število odmerkov (koliko kvadratkov imamo) glede na dobljeno količino topila. Tako lahko vzamemo veliko posodo in hitro "napolnimo" na tisoče odmerkov. Če potrebujete več podrobnosti, pišite.
 
Last edited by a moderator:

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
Čista vodka bo naredila svoje. Po Williamsovem nasvetu najprej ugotovite, koliko topila absorbirajo vaše tablice, nato pa pripravite raztopino. Zmešajte xtal z dh20 v posodi, v kateri ste ga prejeli. Rad uporabljam brizgalko in raztopino nanesem na vsako vrstico blotterja navpično, nato vodoravno ... papir blotterja enakomerno vpije raztopino.
 

DeepSpace9

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Vodka in injekcijska brizga.. 10 ml vodke na 0,1 grama injekcijske igle, bo kot nalašč za stran. Pustite, da se raztopi, nato diagonalno potegnite brizgo iz enega vogala v drugega. (Od spodaj navzgor)
 

BLVST

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 25, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Slišal sem, da se aceton enakomerno porazdeli in čisto izhlapi pri 14lb akvarelnem papirju.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Zelo me zanima, kako bo potekala ta razprava. V osemdesetih letih prejšnjega stoletja so me prepričali, da so LSD mešali z raztopino strihnina, da bi se lažje vezal na papir. Kako neveden in lahkoveren sem bil :)
(To mi ni nikoli preprečilo, da bi v tem užival ...).
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
zveni kot propaganda DEA... :D
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Trenutno berem knjigo z naslovom "Acid Test: How a Daring Group of Psychonauts Rediscovered the Power of LSD, MDMA, and Other Psychedelic Drugs to Heal Addiction, Depression, Anxiety, and Trauma" (Test kisline: Kako je drzna skupina psihopatov ponovno odkrila moč LSD, MDMA in drugih psihedeličnih drog za zdravljenje odvisnosti, depresije, tesnobe in travme) avtorja Toma Schroderja.
Govori o Ricku Doblinu, Michaelu Mithoeferju in številnih drugih, ki so se borili proti uvrstitvi DEA na seznam, da bi omogočili uporabo teh močnih psihedelikov
v terapiji.
Razpravljal je o številnih propagandah proti LSD iz obdobja DEA/Regana, ki so jih širili.
Čeprav strihnina ni omenil, je bilo veliko drugih stvari, ki so bile omenjene, stvari, ki sem jih slišal po vinski trti kot možne učinke moje najljubše zabave.
Živel sem v Južni Afriki, tako da je ta sračja propaganda postala svetovna.
Luknje v možganih, samo en udarec več bi lahko povzročil konec možganov, ljudje, ki so si lupili kožo, ker so mislili, da so pomaranče, ljudje, ki so skakali z balkonov, prepričani, da lahko letijo. Vse to sranje me je pred mojim prvim potovanjem (vijolični ohm leta 1988) prestrašilo do smrti. Potem sem bil v redu, saj sem vedel, kaj je kislina naredila z mano.
 

TheShocker

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
bil sem pod istim vtisom. v devetdesetih letih sem užival veliko kisline in vedno sem imel več mesecev po opijanju krče v hrbtenici. zdravnik mi je nekoč rekel, da je to posledica kemikalij, ki se niso pravilno očistile od lsd, ki sem ga naredil. hmm.
 

Cypherdelic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Zanimalo me je tudi to, ja, to bi lahko naredili s pipeto posamično, vendar zdaj ugotavljam, da blotter papir vseeno precej enakomerno porazdeli tekočino.
 

Symbiosis

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 3, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
Koliko ste zaužili? Nikoli nisem imel tega vprašanja in ive je imel precej potovanj, vendar na razumni način, ki so na splošno razporejeni vsaj teden dni narazen. Ne bi bil presenečen, če bi revni kemiki, ki niso želeli čistiti in zmanjšati donosa/dobička, ne opravili čistilnih izpiranj za rekristalizacijo
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Mislim, da so ti kemiki običajno precej hitro propadli - njihova potovanja niso bila tako dobra kot druga, zato so se ljudje odločali za nakup različnih blagovnih znamk :)
Vedno sem verjel strihninu zaradi občutka, ki sem ga imel v ustih na kislini, vendar če vem, kaj vem danes, je bilo to verjetno psihosomatsko, saj sem na vsako potovanje šel s tem kot "znanjem", zato je vplivalo na mojo miselnost ...
Slišal sem tudi veliko ljudi, ki so stokali o težavah s skeletom - jaz sem vse bolečine, ki sem jih imel, pripisoval pretiranemu smehu in plesu ...
 
Top