kako lahko dobim amfetamin iz P2P ter formamida in HCl)

amphetamineking

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Našel sem to: Ena najpogostejših metod nezakonite proizvodnje amfetamina je Leuckartova reakcija, ki vključuje kondenzacijo fenilacetona (fenil-2-propanona, P2P) z formamidom ali amonijevim formatom v prisotnosti mravljinčne kisline in posledično kislo hidrolizo dobljenega N-formilamfetamina

recimo, da imam 1 liter p2p, v kakšnih količinah moram zmešati vse te snovi in koliko časa in pri kakšni temperaturi ter na splošno celotno sintezo?
 

amphetamineking

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Hvala za to, vendar ne morem izračunati količine samo 1 kg amfetamina
 

Ihatemybitchwife

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Postopoma povečujte obseg, opazujte, kakšne težave se pojavijo, in jih obravnavajte. P2P za alfametilfenilamin je neučinkovit, boljši je za meth
 

amphetamineking

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Toda meth
toda met je težje sintetizirati
 

amphetamineking

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
iz česa je potem bolje sintetizirati amfetamin (i iz Rusije, metilamin (ne več 40 % v prodaji)
 

Ihatemybitchwife

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
P
p2np, za izdelavo potrebujete benzojev aldehid, nitroetan, toluen/ocetno kislino( bolje acoh, ni potrebe po dean stark) in primarni amin (40 % metilnh2 je ok!, lahko uporabite tudi etilamin, n-butilamin itd.) Sekundarni amini delujejo, vendar imajo zelo slab izkoristek ali sploh ne
 

zxcuseless

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Težko ( nitroetan- predhodnik (vendar sem našel metodo sinteze), benzojev aldehid- brez težav, amin? Kaj je to? metilnh2 je metilamin???? Idk sorry :sry:) ampak thx za to metodo, iz njega bom lahko sintetiziral več amfetamina v kratkem času (verjetno). Thx še enkrat)
 

Ihatemybitchwife

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Ja, n
Ker je benzojev aldehid široko uporabljena aroma za živila, pa tudi pomembna organska sinteza na splošno. priporočal bi vam, da izberete bromoetan > nitroetan, če boste to naredili. ali pa samo naročite iz poljske, če ste v eu. ali kupite p2np, če ste v eu, ni nezakonito, ampak noro sussy.
Da, mislil sem metilamin.
V razdelku, v katerem ste zdaj, je pripeta nit z naslovom sinteza p2np, ki jo je napisal William d.
Seveda moraš ta p2 spremeniti v amfetamin, ne pozabi. najlažji postopek za to bi bil AlHg amalgamska pot, ki je tudi pripeta tukaj. potrebovali boste aceton in žveplovo kislino, aceton ni obvezen, lahko ga nadomestite z IPA - izopropanolom.Potrebujete pa žveplovo ali fosforno kislino, 98-odstotna žveplova je idealna, tudi tista za čiščenje bazenov bi morala delovati.Prav tako si naredite uslugo in kupite mgso4 ali naso4, če ga ne boste kupili v trgovini z zdravili, ga morate nekaj ur sušiti v pečici - glejte video na YT.
Veliko sreče
 
Top