Question kako kupiti bitcoin brez identitete

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Pozdravljeni, tukaj bom sklenil posel, vendar ne najdem, kje lahko kupim bitcoin brez preverjanja identitete, potrebujem pomoč, prosim 🙏
Ali kdo ve, kako kupiti bitcoin brez preverjanja identitete ?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
kupite Exodus! deluje odlično in nikoli me ni prisilil, da bi karkoli preveril :3
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Exodus za nakupe kriptožetonov uporablja storitev moonpay, ki ima sistem KYC.
 
View previous replies…

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
ja, vendar ne zahteva nobenega preverjanja identitete, kar je vprašal. zaradi tega ne nalaga nobenih dokumentov ali osebnih podatkov, kot to počnejo druge aplikacije/denarnice
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
omg ^^; zelo mi je žal
nikoli mi ni bilo treba ničesar preverjati, vendar sem vedno samo prejemala denar od drugih ljudi/poslala denar, nikoli nisem kupila nobene kriptovalute v sami aplikaciji
 
  • Like
Reactions: vis

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Bankomat za bitcoine ali pa ga morda nekdo prodaja lokalno brez preverjanja.
Obstajajo tudi prodajalci na dw tržnicah, ki jim lahko pošljete denar z dopisom in prejmete btc ali drogo.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
ti so dobri in vsi, vendar osebno ne zaupam pošiljanju denarja ljudem brez nekaterih zaščitnih ukrepov (tj. escrow)

če najprej plačate, vas bodo na splošno prevarali. govorim iz izkušenj.
 
  • Like
Reactions: vis

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Vaša pravica je, da je okoli toliko prevarantov, druga draga možnost bi bil nakup btc z osebnimi podatki in nato vnos v coimixer.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Ne obstajajo poceni 0,4-odstotni alternativni bobniči btc, samo počakajte na to
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Običajno grem v atm. Nekateri bodo prosili za n I'd n telefonsko številko, zato si priskrbite gorilnik in ponarejeno osebno izkaznico. (Zakaj ne bi šli samo z monero. S tem si boste prihranili veliko glavobolov.)
Ko dobite bitcoin mešalnik in ga nastavite na.max zasebnost. Samo bodite potrpežljivi. I do 3 prenosov denarnice n mix vsakič, ampak im na paranoidni strani, tako da vam ni treba, če ne želite. Moj nasvet je monero. Uporabljam lokalni monero in nikoli nisem imel težav. Samo vedno pomislite 5 korakov naprej n pomislite na vse, kar je n morate biti v redu
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Vaše povratne informacije so mi pomagale Hvala, ja, tudi po mojem mnenju je Montero najboljša alternativa Včeraj sem nameraval kupiti Bitcoin od nekoga lokalno, in je nameraval poslati Bitcoin iz binance, vendar je našel 51 $ pristojbine za prenos,to je veliko, da je noro
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Localmonero vam omogoča nakup XMR brez KYC. Gre za bolj anonimno valuto, vendar jo lahko po želji zamenjate za BTC. Osebno mi je všeč torta denarnica.
 
Top