kako kupiti kriptovalute

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Hej, prijatelji,
imam veliko težavo. Ne vem, kako kupiti pravi btc ali drugo kriptovaluto. stop, poznam teorijo, vendar ne vem, kje kupiti. Večina rezultatov iz Googla kaže, da so to trgovalne platforme. To imo ni tisto, kar iščem.
Morate vedeti, da je moj poslovni atm lokalna stvar.
To je noob vprašanje, vendar potrebujem pomoč.
 

billcosby

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Pojdite v lokalni bankomat za bitcoine ali depo za bitcoine
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Ha ha. Potrebuješ pravi nasvet in ne odgovorov za osle.

Hočem samo vedeti, kje naj s Pravi bitcoin namesto ctf in dal to na denarnico.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
@xile Mislim, da nisem 100-odstotno prepričan, kaj sprašujete. V preteklosti sem že kupil BTC na bankomatu za bitcoine, vendar je tukaj tisto, kar dolgujem zdaj:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...eads/what-exchanges-do-you-use.774/post-35857

Ne vem, kaj je ctf, vendar vem, kako kupiti kriptovalute, in žongliram z več denarnicami za različne naloge.

Kakor koli že, z veseljem vam pomagam, vendar potrebujem več podrobnosti o tem, kaj želite storiti.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Hvala, mislim, da grem točno po tej poti. Samo z drugim dobaviteljem kartic. Naj mi kdo pove, da živa Podpora neposrednim nakupom btc. Mogoče je več valut.
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Cashapp ali Paybis za bitcoine, prenos limita 2000-3000 USD za Cashapp
 

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
zakaj še vedno uporabljate wickr?? Človek, ta aplikacija je bila razprodana. Preklopi na simplex.chat
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Da, vem in hvala, da ste me spomnili. Še vedno imam druge stike.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Potencialno jih lahko kupite na zakonit način, pri čemer opravite tiste sranje stvari KYC (če nimate možnosti uporabe lažnega bančnega računa, kar bi bilo bolje), in jih imate v svoji osebni denarnici, potem je edina stvar, ki jo morate storiti, da premaknete različne zneske monero iz več denarnic in jih nato ricollet v denarnici, ki jo uporabljate za dejavnosti DN, z uporabo te metode boste videti kot normalna oseba, ki je buyyng stvari z uporabo kripto, move ing vse vas kripto neposredno v denarnico, ki jo uporabljate za DN lahko sumljivo. Morda je ustvarjanje 4 ali 5 vmesnih denarnic lahko moteče, vendar boste varni. Zapomnite si, da vedno uporabljate monero in ne bitcoin, bitcoin je mogoče izslediti, monero pa ne. Ostanite varni :D
 

lostlegs

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
7
Reaction score
5
Points
3
Če živite v Nemčiji, se lahko odpravite v sosednjo državo (kjer še vedno lahko kupujete brez Kyca) in kupite BTC na tamkajšnjem bankomatu. Na spletni strani coinatmradar.com je na voljo precej dober pregled tega
 

Brinda

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 6, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
S ponarejenim osebnim dokumentom lahko bitcoine kupite tudi na spletnem mestu p2p ali borzi in vam ni treba opraviti nobenih drugih zapletov.
 
Top