kako spremeniti sistemski čas

sagar88888

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 31, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
PjkDLJRE4x

kako spremeniti sistemski časovni pas... Poskušam vse, da bi spremenil .. vendar ne morem, ko povezujem VPN v drugo državo.. moj sistemski čas se ne spremeni z IP
prosim, usmerite me... hvala.
 

sagar88888

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 31, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Imam prenosni računalnik HP
 

sagar88888

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 31, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Naj pojasnim več o svojem vprašanju... Želim, da se ob spremembi IP۔۔۔ spremeni tudi moj sistemski čas... ali je to mogoče?
če je mogoče, kako?
hvala.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
VPN ne spreminja časovnih konfiguracij sistema. Računalnik najprej povežete z internetom in nato na njem vklopite omrežje VPN. Poleg tega je računalnik preveč pametna naprava, da bi lahko določil sistemski čas samo na podlagi naslova ip.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
Verjetno se motite IP ne določa sistemskega časa.

IP določa lokalni čas

Če pa OP želi skriti sistemski čas pri uporabi različnih IP-jev, bi moral izklop JavaScripts delovati, ker večina spletnih mest/strežnikov izpisuje vaš sistemski čas natančno z JavaScript.....
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
z informacijami, ki jih je zagotovil sagar88888, mislim, da je najlažji način, da to spremenite v BIOS-u...
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
in samo za pojasnitev, če uporabljate TOR, ni mogoče dobiti, kar želite, ali tudi če je mislim, da s svojimi spretnostmi in Windows (verjetno, da tisto, kar uporabljate na vašem prenosnem računalniku) bo skoraj nemogoče.

Bog vas blagoslovi! srečno!
 
Top