Question Kako očistiti umazan metamfetamin

jeff

Don't buy from me
New Member
Joined
May 27, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni vsi, tukaj sem nov in zanima me, ali mi lahko pomagate najti najlažji način za čiščenje umazanega metamfetamina. Za kratek čas je bil v košu za smeti in zdaj je v njem nekaj umazanije.
Moja zamisel je bila, da ga raztopim v vodi in filtriram. Potem bi lahko vodo prekuhal in ostali bi mi čisti kristali, kajne?
Vnaprej se vam zahvaljujem.
 

Attachments

  • 79y2hNmgRj.jpeg
    79y2hNmgRj.jpeg
    4.4 MB · Views: 262

Daveibrilator23

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2023
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
Za čiščenje uporabljam aceton ... v skodelico dajte nekaj soli in dodajte aceton ... sol odstrani vodo iz acetona in to morate uporabiti za čiščenje stvari....

prosim, popravite me, če se popolnoma motim.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Zahvaljujemo se vam za idejo o soli! Doslej sem uporabljal naravnost aceton
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Dobre metode vključujejo ledeno hladen aceton (100 %, posušen z magnezijevim sulfatom ali molekularnim sitom 3A), ki je izpiranje. Vrel vroč 99+ % izopropil alkohol, posušen na enak način, je neverjetno 🤩 in izhlapevanje in 3. je destilirana voda. Ta raztopi toliko stvari, da ne ustavi prav veliko. Za vsako metodo ga najprej zdrobite. Aceton, tudi brezvodni, raztopi nekaj metamfetamina. Zato ga ne pustite, da se namoči.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Poskusil sem posušiti IPA 99 % in aceton 99 % čistosti z magnezijem in vsakič je bil rezultat napačen. Vsakič, ko sem to storil, je v tekočem delu plaval magnezijev prah, ki ga je bilo popolnoma nemogoče filtrirati.
Prebral sem tudi, da se voda + NaCl ne mešata z acetonom in IPA, zato je verjetno to dober način za sušenje topil takšne čistosti.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Iz nekega Razumnega razloga (pod vplivom metamfetamina) sem opisal prečiščevanje. Zaprašite ga če in ga pokurite. Raztopite ga v malo vode in ga spustite skozi filter se zdi celo pretirano. Ali veste, kateri reaktanti in biprodukti so verjetno v njem? Zagotovo slabše od umazanije
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Ker nisem želel kupiti velike kovinske pločevinke, sem kupil acetonski odstranjevalec laka za nohte. Je 100-odstoten, vendar nisem opazila, da vsebuje majhno količino denatonijevega benzoata, za katerega prej nisem nikoli slišala, vendar ga očitno zdaj začenjajo dodajati v vse. Denatonijev benzoat so začeli dodajati v vse, ker je očitno najbolj grenka snov, ki jo pozna človek. Očitno je tako grenak, da je zaradi majhne količine v acetonu skoraj nemogoče, da bi ga človek spil. Nikoli nisem pomislila, da bi pila aceton, vendar ga očitno pije veliko deklet na zabavah za lakiranje nohtov (sploh nisem vedela, da obstajajo zabave za lakiranje nohtov). To so začeli dodajati v sredstvo proti zmrzovanju, da ga psi ne bi pili.

Menda je prag grenkobe 0,05 delcev na milijon (ppm). V premogovniškem jeziku je to 1/2 grama na metrsko tono! To je 1/2 mm na KM! Za ljudi je to nekje pri 10 ppm grenčine, ko se vam zapre grlo in usta začnejo nenadzorovano početi vse, kar morajo, da bi izločila grenkobo. Običajno to povzroči obremenitev vratu, ki spominja na bič. (To sem pravkar prebral, kar je čudno, kajne?)

Kakorkoli že, želel sem preveriti, ali se je s tem srečal še kdo drug, in dobiti nekaj nasvetov.

Trenutno imam v zamrzovalniku aceton, ki je pripravljen za dobro pranje nekaterih izdelkov. Ker jem peroralno, me skrbi, da bo zaradi denatonijevega benzoata očiščeni izdelek preveč grenak, da bi ga lahko spustili. Poskušam ->🤪

Načrtujem, da bom samo malo očistil in videl, kako se bo obneslo. Ker je izdelek sam po sebi običajno zelo grenak, si mislim, kaj je malo več? Prav tako sem razmišljal, da bi poskusil s kokakolo, da bi ga spustil. Toda če je tako grenak, kot predvidevam, da bo... to bi lahko bilo veliko kokakole na en mah?

V 90 % sem prepričan, da če bi jo popil v kozarcu viskija ali tekile, moja usta ne bi opazila, da sem jih prevaral, dokler ne bi bilo prepozno! Potem pa bi to pregnal s kokakolo ali morda z žlico sladkorja? Ampak žal... Nehal sem piti. Takrat se mi je zdelo, da je to dobra ideja. 😒

Želim si srečo!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Da, okus se nekoliko spremeni. Moja žena ga ne bo kadila, ko ga bo splaknila z acetonom . Pravi: "Fuj, kaj si ji naredil?" V zadnjem času mi dobro služi 100 ml vrelega izo na gram, hitro mešanje in pot skozi Buchnerjev filter, v Buchnerjevem filtru pa običajno ostane približno 15 % mase neznanih kristalov. Morda MSM
.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Po mojem mnenju bi ga morali raztopiti v vodi ali ipa/vodi ali vodki, ga filtrirati in kristalizirati tekočino. Delujte samo z umazanijo in ne z nejasnim sintetiziranim izdelkom.
 
Top