kako zdraviti kokain z obratnim tolarjem

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
poznati moram kemikalije, ki znižujejo regulacijo dopaminskih receptorjev,sem uporabnik kokaina, cracka, metilfenidata in amfetamina in sem pred kratkim razvil obratno toleranco, pri kateri potrebujem manjše odmerke, da bi šel v psihotični zlom, kako lahko ponovno vzpostavim toleranco?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Pozdravljeni. To je zanimivo vprašanje. Prosim, navedite - kako dolgo ste uporabljali te snovi in kakšne odmerke ste dosegli, preden se je pokazala obratna toleranca? Kdaj se je približno začela? Ali imate kakšne kronične bolezni? Morda se je začelo jemanje zdravil?
 

Willaim2023

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
hi, zmanjšajte količino zaužite hrane pred naslednjo pijačo, zmanjšajte intenzivno vadbo in aktivne misli ter opustite kajenje, pitje in uživanje začinjenih in stimulativnih jedilnih izdelkov.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Razumem, da dolgotrajna uporaba teh kemikalij, povzroči, da se receptorsko mesto zaradi pretirane stimulacije zmanjša v receptivni velikosti. Nisem prepričan, kako se to obrne?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Da, strpnost se delno razvije tudi zaradi tega. Toda razlogov je še veliko več in pomembnega dela ne moremo v celoti razumeti. Kljub temu obstajajo slabo potrjeni dokazi o zmanjšanju tolerance po daljši (dejansko dolgi) prekinitvi uživanja in/ali uporabe nekaterih farmakoloških zdravil, kot je memantin. Ponavljam, to niti niso znanstveni podatki, temveč povratne informacije posameznih ljudi po eksperimentiranju na sebi.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
S tem se 100-odstotno strinjam, bil sem natančen glede kemikalije, ki je kokain. Ob branju tega, kar sem napisal, bi moral biti pri tem bolj jasen, ne glede na to pa so odvisnosti, opustitev uporabe in toleranca zanimivi in se o njih premalo razmišlja ali razpravlja. Pred kratkim sem po 25 letih uporabe prenehal z nikotinom, to je bil moj peti poskus, tokrat pa je bilo tako, kot da sploh nisem poskušal prenehati, samo prenehal sem. Zaradi tega razmišljam, da je zasvojenost v 50 % vprašanje človeškega stanja.
 

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Ali sem to napačno prebral? OP je zaskrbljen, da bo postal psihotičen. Kot pri težavah, ki jih u dobi zaradi pirosa. Ne skrbi ga toleranca.

Če nisem narobe prebral, bi vam svetoval, da obiščete psihiatra in poiščete nevroleptik, ki bi ga lahko vzeli, če ur postane super maničen, ali da ga vzamete, medtem ko youbtske odmor ta druga možnost bo težko sem na istih zdravilih kot u in nisem mogel ustaviti Ritalin in če il zlomil kokain še težje) če ta zdravila povzročajo pduchotic poiščite strokovno pomoč (vendar bi vam svetoval, da to ohranite od wholever je writinhng ur Ritalin skripte kupite, da je odvisno od vas)
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Da, razprava se je premaknila v smeri tolerance, vendar je za vsaj okviren odgovor OP na zadevo potrebnih več podrobnosti. Na splošno seveda velja, da je vredno iti k zdravnikom, se pregledati in po možnosti jemati zdravila. To so očitna priporočila.
 

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
paracelsus ali menite, da mi lahko bpc 157 pomaga?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
BPC 157 je zelo zanimiva in potencialno obetavna snov. Vendar pa v raziskavah kaže učinke, ki so nasprotni vašim zahtevam, kolikor sem razumel. Tako lahko zdravilo BPC 157 prepreči posledice z dopaminom povezanih poškodb nigrostriatalnih nevronov, izčrpavanje dopaminskih veziklov, blokado dopaminskih receptorjev in posledice zmanjšane dopaminergične aktivnosti. Vsi ti pojmi kažejo na posebno interakcijo želodčnega peptida z dopaminergičnim sistemom in sposobnost BPC 157, da prepreči učinek škodljivega dejavnika v centralnem dopaminergičnem sistemu in prek dopamina tudi interakcijo z drugimi sistemi. Poleg tega BPC 157 deluje tudi na druge nevrotransmiterske sisteme. Težko je predvideti, kako se bo vaš nevrokemični sistem odzval na jemanje tega zdravila.
 

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
V treh letih sem užival veliko kokaina, ritalina in cracka, zdaj pa čutim nekakšno obratno toleranco s senzibilizacijo doopaminergičnih receptorjev, doživljam psihotične epizode z manjšim odmerkom kot prej, ali menite, da lahko memantin reši mojo težavo? prebral sem nekaj člankov, ki pravijo, da lahko pomagajo agonisti dopamina, vendar sem želel snovi, ki bi ponastavile moje receptorje
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Ali lahko navedete, kako se psihotične epizode kažejo? Kako natančno so se spremenili odmerki? Ali imate kakšne psihiatrične diagnoze? Če vam je tako lažje, mi lahko pišete v zasebnih sporočilih.
 

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
ali menite, da mi lahko bpc 157 pomaga?
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
34
Points
18
Ketotifen fumarat in difenhidramin čistita dopaminske in serotoninske receptorje ter povečujeta njihovo gostoto.

Ketotifen fumarat 2 mg vsak dan pred spanjem
difenhidramin 50 mg pred spanjem.

Po 1 dnevu lahko občutite razliko, če vzamete navadno kavo
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
34
Points
18
Ketamin in dekstrometorfan stimulirata receptorje NMDA, ki povečujejo občutljivost za dopamin in serotonin.

Tirozin lahko kombinirate s stimulansi za povečanje učinkov.
 

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
da, vendar mislim, da je moja težava preobčutljivost v določenih točkah mojih možganov, ne vem, kdo je boljše sredstvo za senzibilizacijo ali desenzibilizacijo, mislim, da mi lahko pomaga bpc 157
 

Emelrich

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
6
Reaction score
15
Points
3
Deals
1
zakaj menite, da vam bo bpc-157 v pomoč?
 
Top