Kako zmanjšati količino amfetaminov (Speed)?

Panda

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
S čim bi lahko rezal Hitrost, da bi bilo varno in da se kakovost ne bi preveč zjebala?
 

gonnifemmisulfi

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Droben bel farmacevtski prah laktoznega monohidrata ali katerega koli drugega v vodi topnega placebo razredčila.
Vzemite plastično vrečko in jo razrežite na krog s premerom približno 20 cm, na sredino kroga plastične vrečke položite mokro hitrostno pasto ( do 100 g ) naravnost iz zamrzovalnika. Dodajte do 2 g laktoze v prahu na vsak gram paste, zaprite vrečko in jo zapečatite z zadrgo namesto z vozlom. Nato jo gnetite 5-10 minut, da se popolnoma emulgira in enakomerno premeša. Sprva se bo morda zdelo, da je presuho, vendar bolj ko ga boste masirali, bolj se bo začelo cediti.
Postavite v zamrzovalnik za 1 uro Odstranite iz zamrzovalnika in s silikonsko lopatico popolnoma odstranite vso narezano maso ter jo dajte naravnost v neprepusten steklen kozarec in v zamrzovalnik .
Vse skupaj pospravite v vrečko naenkrat. Na sliki je 5 g paste, narezane na ta način.
Nikoli ne uporabljajte aktivnih sredstev za rezanje, ker je to zajebano in nespodobno.
 

Attachments

  • cjyXRJn6vb.jpg
    22.3 MB · Views: 1,094

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Ne zmanjšujte hitrosti! Ljudem lahko rečete, naj skupaj s speedom jemljejo tudi tropoflavin in CBD, da bo ta varnejši, vendar ne smete zmanjšati svoje hitrosti! Tropoflavin je nevroprotektiven, CBD pa zmanjšuje anksioznost.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Ne skrajšujte ga. Na dolgi rok je to slabo poslovanje. Daj ljudem dober izdelek in bodi ponosen nase, namesto da se obnašaš kot kreten.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
V nasprotnem primeru boste verjetno nekomu povzročili srčni infarkt. Zdravila se ne krojijo samo zato, da bi iztisnili nekaj dodatnega dobička.
 

DummesSchwein

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 17, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Rezanje ne bi smelo biti povezano s pohlepom po dobičku, temveč zato, ker ljudje tako želijo.
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Laktoze ne bi uporabil, ker ima veliko ljudi diarejo (intoleranca na laktozo).
Če ne želite prodajati čistega amfina, priporočam npr,
1 kg testenin, 500 g kofeina, 500 g kreatina.
Razmerje se lahko poveča in zmanjša, vendar je to dobra rešitev, nihče ne bo imel preveč zdravstvenih težav.
 
Top