Question Kako razlikovati amfetamin, zmanjšan za kofein, od čistega amfetamina

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Na vprašanje bom odgovoril sam lol. Moj način razlikovanja je številka ena: SRČNI UTRIP... Ko je narezan s čistim kofeinom, ti srce tako močno razbija, da je to izredno neprijeten občutek. Številka dve: Vonj: čisti amfetamin ima tipičen vonj po aminih (in okus), ki ga preprosto ne moreš zamenjati, medtem ko ima rezani amfetamin čuden vonj po ribah in olju ali pa sploh nima vonja. Tretjič: Pri jemanju čistega amfetamina se počutite bolj energično, produktivno in imate rahlo evforijo, medtem ko se ob jemanju rezanega amfetamina počutite nekako nemirno, razpoloženjsko in nervozno, kar ni zelo prijetno.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Popolnoma se strinjam z vami, vendar moram dodati še eno stvar, in sicer, da je povratek bolj brutalen. Ker ti kofein ne pusti spati, potem ko učinki amfetamina izzvenijo, zato se naslednji dan počutiš kot rit, ker poleg učinkov amfetamina na možgane nisi spal. Ocvrti možgani + nespečnost = najslabša kombinacija.
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Prebral sem, da ko ga okrniš s kofeinom, se poveča aktivnost in postaneš bolj družaben. Ko sem poskusil, sem se včasih počutil tako, vendar se večinoma aktivnost amfetamina zmanjša in počutim se utrujenega (razmerje med amfetaminom in kofeinom naredi veliko razliko)

Čisti amfetamin sulfat je brez vonja, medtem ko ima amfetaminska baza (olje) aminski vonj (ribji vonj).
 
Top