Question Kako izpisati iz k2 pikantni list

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Im getting the k2 sheets the quad dipper one and is it possible to extract the compound from it by dipping into the acetone because I need to extract it and spray on the plant material....has any one tried it or any other of extracting ...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Menim, da aceton ni dobra zamisel. Lahko jih ekstrahirate z vodo. Nato to vodo izparite.
 
Last edited by a moderator:

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Ali ste prepričani, da je to mogoče 100 %, tudi jaz sem imel občutek, da hoče priti iz skupnega Kaj imate raje za pridobivanje kemije in sistema, če ste ga poskusili...
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Hmmm k zakaj tako govorite pls razložite sistem, kako to počnete, in zakaj voda....?????
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Žal mi je, da sem vas zavedel. Ne morete uporabiti vode. Našel sem informacije, da lahko za raztapljanje mešanice k2 uporabite alkohol.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
dobite nekaj listov kovine ali celo pleksi stekla in uporabite acetonsko kopel za list, nato moker list položite med steklo ali kovino in z viličarjem ali nečim zelo težkim prisilite k2, da steče v aceton iz listov.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
tudi ... aceton se za to najbolje obnese. etilni alkohol ali izopropil bo prav tako deloval, vendar ga ne bo toliko izšlo iz papirja.
 
Top