Question Kako pridobiti metilfenidat?

White Star

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 27, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni ljudje, potrebujem pomoč, če povzamem, želim ekstrahirati metilfenidat hidroklorid iz svojih tablet (MetransXr) (s podaljšanim sproščanjem) Poskusil sem z metodo ekstrakcije z vodo, vendar je ob sušenju ostala gumijasta plast z metilfenidatom. Načrtujem še eno ekstrakcijo z gumo, da vidim, ali lahko kaj dobim, dobrodošla bi bila kakršna koli priporočila / Tukaj so moje slike
 

Attachments

  • RDOn17UP2S.jpg
    RDOn17UP2S.jpg
    6 MB · Views: 272
  • 1HzVPEJgia.jpg
    1HzVPEJgia.jpg
    5 MB · Views: 73
  • JNq37ZHlxI.jpg
    JNq37ZHlxI.jpg
    5.1 MB · Views: 221
  • HORZ1n6Iuh.jpg
    HORZ1n6Iuh.jpg
    5.8 MB · Views: 218
  • xSbwqKXH0I.jpg
    xSbwqKXH0I.jpg
    5.2 MB · Views: 234

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Pridobite seznam vseh svojih neaktivnih sestavin in ugotovite, katere, ki se bodo raztopile v razpoložljivih topilih. Podobno ugotovite lastnosti topnosti za MPH. Lahko izperete drugo sranje iz MPH ali pa izperete MPH iz drugega sranja, če se vam to zdi smiselno. Morda boste lahko na primer "gumijasti" ostanek izprali s hladnim, suhim etrom ali drugim topilom, ki ne bo raztopilo MPH. Naslednjič boste verjetno lahko tablete očistili z metanolom ali IPA.


Metilfenidat hidroklorid USP je bel, droben kristalinični prah brez vonja. Njegove raztopine so kisle do lakmusa. Dobro se topi v vodi in metanolu, topen je v alkoholu in rahlo topen v
kloroformu in acetonu. Njegova molekulska masa je 269,77.

Zdravilo Metrans XR vsebuje tudi naslednje pomožne snovi: butiliran hidroksitoluen, karnauba vosek, celulozni acetat, hipromeloza, izopropilalkohol, laktoza, fosforjeva kislina, poloksamer, polietilenglikol, polietilenskih oksidi, povidon, propilenglikol, natrijev klorid, stearinska kislina, jantarna kislina, sintetični železovi oksidi, titanov dioksid in triacetin.
 
Top