Question Kako povečati trdoto metamfetamina po kristalizaciji

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Prosim, pomagajte mi izboljšati nekaj mojega znanja, saj trenutno ne najdem ustreznih rešitev.

Potem ko sem še naprej poskušal rekristalizirati D-metamfetamin, a so se vsakič spremenili v bele prozorne kristale (skoraj popolnoma prozorne, kot steklo), sem prosil lokalnega proizvajalca, da je preveril moj vzorec, in mi povedal, da okus izdelka izpolnjuje zahteve, vendar je treba kristale ponovno kristalizirati. To je težje. Na katere dele sinteze moram biti pozoren ali katere metode lahko uporabim za povečanje trdote kristalov?

Dodatna vprašanja:
Kristaliziram D-metamfetamin. Po vsaki končani kristalizaciji odvzamem trdno snov, preostalo tekočino pa obdržim in jo dam v hladilnik, da ponovno kristalizira. Tudi ti izdelki so D-metamfetamin, kajne, in lahko še naprej kristalizirajo. Ali je prav, da D-metilno olje popolnoma kristalizira?

Prosim za nasvet, hvala za pomoč
 

VICE

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 12, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Na žalost večina ulične ravni metamfetamina D ni 100-odstotno d-metalna. Veliko izdelkov bo vsebovalo dodatke za povečanje trdote. V preteklosti smo bili priča msm in v zadnjem času novim dodatkom, ki bodo prestali osnovno testiranje.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Torej v bistvu, če D-metamfetamin ne uporablja dodatkov za povečanje trdote, bo njegova lastna trdota krhka. Ali ni zelo trd?
Ker nimam instrumenta, s katerim bi lahko preizkusil trdoto, ne vem, kakšna je trdota mojega izdelka.

Če se za povečanje trdote dodajajo dodatki, v katerem postopku jih moram dodati in katere snovi je treba dodati za povečanje trdote?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Torej ga izdelujete iz p2p? fenilacetona? p2NP? PMK? p2NP? Potem bi morala biti polovica D in polovica L. L-met je mogoče racemerizirati v D,L-met in iz njega ponovno ekstrahirati D, vendar je to drago ali dolgotrajen projekt. če uporabljate D-vinsko kislino in nepolarno topilo, potem da, kristali bi morali biti D. Če so kristali bistri, to običajno pomeni, da so visoke čistosti. Razlog za rekristalizacijo je, da bi zrasli večji kristali, trik pa je v tem, da jo počasi ohladite in nato pustite dalj časa stati. Ti veliki kristali rastejo tudi mesec dni.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
P2P sem izdelal s pomočjo 5449+fosforjeve kisline in z redukcijo NaBH4 izdelal metamfetamin, nato pa za ločevanje prostih baz L in D uporabil L-vinsko kislino.
 
View previous replies…

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Kako ločujete z l vinskim kisom, lahko razložite, prosim
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Odločiti se morate, katero vinsko kislino želite uporabiti za ločevanje, L in D. Po različnih ločevanjih vinske kisline so trdni in tuji deli različni ustrezniki.
 

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Mislim, da je l vinski kamen
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Če uporabljate L-vinsko kislino (87-69-4), je trdna snov po mešanju L- in L-vinska kislina. Celotno posodo za en dan postavite v hladilnik, jo vzemite ven, dodajte malo metanola in premešajte, za ločitev trdne snovi od metanola uporabite filtrirni lijak. D-metil prosto bazo lahko dobimo z dodajanjem tekočine raztopini natrijevega hidroksida.
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Za rekristalizacijo uporabite čisto vodo, ne uporabljajte nobenih kemičnih reagentov in raztopino hranite pri stabilni temperaturi, ki ne sme biti višja od 25 stopinj. Raztopina je v zaprtem stanju več kot 95 %, da se upočasni izhlapevanje. Izogibajte se svetlobi.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Ali pri uporabi vode kot topila ni treba zvišati temperature vode in povečati koncentracije nasičenosti? Pri naravnem načinu izhlapevanja vode, če je količina rekristalizacije naenkrat 2~3 kilograme, koliko časa bo trajalo, da bo izhlapevanje končano?
 
View previous replies…

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
To je odvisno od tega, kako velik kristal potrebujete. Ko je metilna raztopina termično nasičena, dodamo 1 % do 2 % vode. Ključ do trdote je v hitrosti izhlapevanja in v tem, ali prihaja do vibracij. Počasnejše kot je, tišje je. Daljše kot je, večji kot je kristal, trši je. Priporočljivo je, da preostalo raztopino uporabite 5-7 dni za naslednjo rekristalizacijo.
 

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Kakšen bo najboljši način za njegovo upočasnitev
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Nizke temperature in tesnjenje
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Okej, v bližnji prihodnosti bom poskusil z rekristalizacijo in toplotno nasičeno vodno raztopino metila za popolno zatesnitev, da vidim, ali je lahko pri rekristalizaciji bolj stabilen in trdnejši
 

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Ali ne morete podrobneje razložiti, kako je s pečatenjem ? Ali imate v mislih zrakotesnost?
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Naslednjič, ko bom izvajal kristalizacijo, bom posnel svoj videoposnetek o kristalizaciji. Menim, da bo način uporabe videoposnetka vsem bolj jasen.
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Z zanimanjem si bom ogledal vaš videoposnetek o rekristalizaciji. Sporočite mi, kdaj bi bil na voljo, prosim in se vam zahvaljujem
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Pripravljam se, vendar je moja oprema zelo osnovna. Morda so videoposnetki le odlomki. Ali ste uspešno izdelali D-METH?
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Če želite dobiti ustrezne odgovore, morate navesti vsaj najpomembnejše podrobnosti.
Kaj bi to lahko bilo v tem primeru? hmmm... Predvidevam, da je to jebasta oblika soli!
O katerem anionu torej govoriš? Tartrat, bitartrat, hidroklorid, morda kakšen eksotičen pikrat?
Ne vidim nobenega namiga.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Zanima me predvsem, kakšni so vaši koraki pri rekristalizaciji in kako povečati trdoto končnega izdelka (ker trdota mojega izdelka ni zelo dobra)
 
Top