Kako infuzirati kanabinoide na cvet CBD

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Postopek za kanabinoide v prahu

1. * Izračunajte razmerje "ml/razpršilo", ki je odvisno od vaše stekleničke z razpršilom in moči kanabinoida (recimo, da potrebujete 50 ml s 5 mg/ml).
2. Zmešajte 50 ml etanola z 250 mg, dokler se popolnoma ne raztopi.
3. (neobvezno) Etanol bo izsušil vaše CBD Flowers in potencialno zmotil vonj. Zmešajte terpine, npr. limonin terpine ali konopljin terpine, da dobite izrazit vonj.
4. Napolnite ga v stekleničko
5. Cvetove konoplje čim bolj sploščite, da se vsak cvet konoplje enakomerno razprši.
6. Vsebino čim bolj enakomerno razpršite na cvetove konoplje
7. Pustite, da se posuši (odvisno od vlažnosti prostora, vendar lahko traja od 4 ur do 2 dni).
8. (neobvezno) Odčitajte vlažnost (uporabite google, obstajajo različni načini za to)



Postopek za tekočine kanabinoidov, kot je THC, z dodajanjem terpinov

Večina kanabinoidov je zelo lepljivih, zato se korak 1 lahko šteje za obveznega v vseh meni znanih primerih.

1. (izbirno) Če se ne da razpršiti, lahko dodate terpine, da postane bolj tekoč.
2. * Izračunajte razmerje "ml/razpršilo", ki je odvisno od vaše stekleničke z razpršilom in moči kanabinoida (recimo, da potrebujete 50 ml s 5 mg/ml).
3. Razpršite vsebino na cvetove cbd čim bolj enakomerno
4. Pustite, da se posuši (odvisno od vlažnosti prostora, vendar lahko traja od 4 ur do 2 dni).
5. (neobvezno) Odčitajte vlažnost (uporabite google, obstajajo različni načini za doseganje tega



Postopek za tekočine kanabinoidov, kot je THC, s hlajenjem, drobljenjem v prah

Ta postopek je dober, če nimate terpinov ali jih ne morete dodati.

1. Kanabinoide pustite zamrzniti za približno 24 ur. Kanabinoide lahko položite na papir za peko (ne redčite jih, ampak po možnosti kot en sam trden kos). Tako bodo vaši kanabinoidi postali trdi kot steklo.
2. Ohlajene kanabinoide vzemite ven in jih zdrobite v redek prah.
3. Prašek čim bolj enakomerno posujte po cvetovih cbd (poskušajte posipati le toliko mg/bud, kolikor je potrebno, da vas opoji).
4. Za utekočinjenje zamrznjenih kanabinoidov uporabite znanstveni sušilnik. Tako bodo postali lepljivi.



Izračunajte "ml/razpršilo".

Kakor koli že, praktični primer: Želite razpršiti samo enkrat na območje*. Recimo, da vaša steklenička razprši krožno površino 10 cm^2 in recimo, da lahko na to površino namestite približno 10 g pločevine, če je vaš cilj 1 mg/g trave, potem je zadnji korak ugotoviti, koliko ml razpršite na eno pršenje. Tako napolnite stekleničko z npr. 10 ml etanola in preštejte, kolikokrat morate pršiti, da jo izpraznite. Če poenostavimo, recimo, da ste za izpraznitev 10 ml etanola potrebovali 5 pršenj. V tem primeru mora eno razpršilo vsebovati približno 10 mg sintetičnih kanabinoidov, da bi napolnili 10 g cbd popkov na 10 cm^2 površine. Za enkratno pršenje boste potrebovali mešanico 5 mg/ml kanabinoidov/etanola.



Vključena tveganja

1. Predoziranje: Nekateri kanabinoidi so premočni, da bi jih lahko "posipali kot prah". Poskušajte se izogibati kanabinoidom, ki so popolni antagonisti. Poskusite uporabljati le dobro znane kanabinoide, ki imajo veliko mnenj na spletu.
2. Uživanje drog med postopkom: Med postopki morate zaščititi kožo, oči in nositi masko. To je še pomembnejše, če delate z močnimi kanabinoidi v prahu.
3. Onesnaženo območje: V primeru, da je območje onesnaženo, se lahko zgodi, da se na njem pojavi nevarnost za zdravje: Zaradi kroženja zraka lahko snov pristane na površinah. To je pomembnejše, če delate z močnimi kanabinoidnimi praški.
 
Last edited:

enzo101

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 28, 2021
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, najprej se opravičujem za svojo slabo angleščino :)

Trenutno imam slabe kakovosti CBD Weed. Iščem izdelek, s katerim bi to travo posipal s sintetičnim thc.

kot so MDMB-4en-PINACA, JWH, SGT ,CP ,AM ,HU ali kaj podobnega?

ali mi lahko poveste, kje naj najdem pravi izdelek, pri resnem prodajalcu, na dobri spletni strani?

ali pripravljeno škropivo za uporabo. Imam 1 kg CBD trave za škropljenje. Kaj mi svetujete?

Hvala. :)
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Vaša angleščina je dobra.

Rekel bi, da bi bila mešanica več skovank morda dobra, vendar je bolje začeti samo z eno skovanko

MDMB-4en-PINACA je stvar, za katero se želite odločiti in uporabiti postopek za konopljo v prahu.

Če želite posipati 1 kg CBD, s stekleničko za parfum ni toliko dela, kot se zdi. Če želite industrijsko povečati velikost na 100 kg in več, potrebujete druge tehnike kot preprosto posipanje
 
Last edited:

enzo101

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 28, 2021
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
hvala za odgovor :D

V šoli sem se ukvarjal s kemijo, vendar nimam opreme, da bi se lotil takšnih poskusov = > proizvodnja noida

ja, želim samo poškropiti 1 kilogram, nekaj preprostega. z dobro znano tehniko. iščem že izdelano/mešano škropivo z MDMB-4en-PINACA ali in drugim dobrim noidom. Ali MDMB v prahu/tekočini, ki je samo pripravljen za pripravo mešanice.

Ali poznate dobro mesto ali spletno stran na temnem omrežju, kjer lahko to najdem, in količino, ki jo moram vzeti za 1 kg?

Hvala. :D
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
no, ta forum vam pomaga pri vprašanjih, povezanih s kemijo, in bi vam lahko zagotovo pomagal zgraditi takšen laboratorij, če je to potrebno, nič hudega

vendar za trenutne vire nimam pojma in na spletu ne bi kupil ničesar, Kitajska je z zakonom o skupini snovi prepovedala skoraj vse noide, tako da ne boste več našli pravih noidov in veliko ljudi se pritožuje, da so jim dostavili sranje

Najbolje je, da poiščete precenjena skladišča zadnjih razpoložljivih virov ali pa jih izdelate sami, začnite s preprostimi kemičnimi stvarmi, kot je izomerizacija cbd v thc, če pa lovite velik denar, se lotite metamfetamina.
 

enzo101

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 28, 2021
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
ok, hvala za pomoč, naredil bom nekaj raziskav o tem, kako izomerizirati cbd v thc. Ali kako izdelati MDMB-4en-PINACA z visoko stopnjo varnosti. :)
 

enzo101

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 28, 2021
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
hvala , preveril sem delovno mesto, ki ste mi ga poslali, in je zelo informativen videoposnetek o tem !!!

imate še kakšen drug videoposnetek, ki bi ga lahko delili ?
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
:> ne gre za proizvodnjo sintetičnih noidov sry
Za UR-144 za začetek potrebuješ samo 3 snovi, če se prav spomnim.
 

enzo101

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 28, 2021
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Ok, hvala za pomoč , najti moram te 3 snovi ! ni lahko, če nisi strokovnjak
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Ta sinteza je najenostavnejši od vseh možnih načinov za proizvodnjo sintetičnih kanabinoidov. Podobno poteka za 018, vendar glavnega predhodnika ni lahko kupiti, lahko pa ga po naročilu sintetizirajo kitajski dobavitelji. Na bolj zapleten način, vendar iz poceni in razpoložljivih reagentov, je mogoče glavni predhodnik sintetizirati samostojno
 

blackcop

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Super zanimiva objava! Zahvaljujem se vam za vaš prispevek.
Med branjem mi je na misel prišlo nekaj vprašanj.
Ali obstajajo kakšni posebni noidi, ki bi jih priporočili za tekočinsko metodo? Prav tako koliko terpenov dodajate?
 
Top