Question kako izdelati krek

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
če imam 28 g kokaina, koliko sode bikarbone moram dodati? ali je bolje uporabiti mikrovalovno pečico ali štedilnik? kakšna je razlika med kuhanjem v mikrovalovni pečici in na štedilniku? ali me lahko kdo po korakih nauči kuhati na štedilniku?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Razlika med mikrovalovno pečico in štedilnikom je v tem, da štedilnik segreva ponev, ki segreva vodo, ta pa reaktante. Mikrovalovna pečica vibrira reaktante in vodo, zaradi trenja molekul, ki se drgnejo med seboj, pa nastane toplota. Mikrovalovne pečice potrebujejo veliko manj časa, da dodajo energijo reakciji. To je slabo. Razlog za to je, da se kokain razgradi veliko prej, preden je voda dovolj vroča za taljenje baze. Zato v mikrovalovni pečici pripravite krek v prahu, kar ni konec sveta, je le neprijetno.
 

hider8028

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
Dodajte 30 % česanega prahu, dodajte vročo vodno kopel, da se ves čas meša, dokler se ne raztopi in olje iz olja, dodajte zamrznjeno vodo in ohladite, nato pa ga vzemite ven za sušenje na zraku. To je truplo enajstih ljudi v moji državi.
 

Amizzyya

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 16, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
noicee
 

hider8028

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
da, šef, sem zelo mlajši, ali imate kakšen dober način, da me naučite, kot je dodajanje, kaj naredi kajenje močnejše in produktivnejše,
nekoč sem gledal dokumentarec, v katerem so ljudje dodali nekaj sestavin za kuhanje izdelka, da se zelo močno kadi, vendar sem že zdavnaj pozabil

to je videz po kuhanju

CXFdMRv7hT
 

Amizzyya

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 16, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Izgleda dobro bro, sam pa tega ne kuham !! lepo delo človek
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Mislim, da bi moral dodati. Za številne ljudi, ki bodo nedvomno slučajno naleteli na to temo, naj povem, da vsi, ki jih poznam, uporabljajo 30 % m/m kokaina/natrijevega bikarbonata. Ali bo 25 % delovalo? Meni je. 35%? Deloval je že prej. Ščepec ali dva? To sem že storil. Zakaj? 30%? Res ne vem, tako so me učili. Enkrat sem izračunal stehiometrično količino in dobil sem 25 %, kar je teoretično popolna količina, če bi imel čisti kokain ( za mešanico neznanih količin neznanih proizvodov je to nemogoče izračunati).
Mol kokain HCL ima mol kokaina in mol HCL. Skrbi nas samo HCL
Mole HCL = 36,5 g
Mole NaHCO²=84,0066g
Mole kokaina HCL=339,82
84.0066/339.82=
.247209 /1
24,7209%
 
Top