Kako varno naročiti predhodne sestavine ?

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
V številnih virih sem prebral, da ni varno naročati predhodnih sestavin na naslov laboratorija ali na dom, vendar v nekaj virih omenjajo, da naj ne naročamo na njihova imena. Zato imam naslednja vprašanja:
  1. Ali je sprejemljivo varno naročati na pravo ime, in če je, kako to storiti varno?
  2. Kaj pa poštni nabiralniki, storitve za sprejemanje paketov?
Če imate nasvet o tej temi, ga napišite tukaj.

PS. Prosimo, da to temo premaknete v ustrezno poglavje.
 
Last edited:

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Pozdravljeni, Chemden,

ne razumem, iz vaše objave 30. julija ste dejali, da ste odprli zakonito poslovno kemično podjetje, da bi začeli kupovati predhodne sestavine in proizvajati amfetamin.

Zakaj bi pri tem potrebovali pomoč?

Vsi prevozi kemikalij v EU potekajo z nadzorovanimi prevozi in visokimi predpisi, če boste delali "zakonito", potem to ni problem.

V vašem primeru so vaše težave revizije.

Lep pozdrav
 

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni.

Odprl sem že kemijsko podjetje.

Želim se prepričati, da ne bom vzbudil nobenega suma, zato vsaj v prvih 4 mesecih tega podjetja ne želim uporabljati niti za pridobivanje predhodnih sestavin za predhodne sestavine. In želim opraviti vsaj dve reviziji, preden ga uporabim za kaj nezakonitega. To podjetje uporabljam za nakup laboratorijske opreme. Za zdaj prekurzorje dobivam od prodajalcev.

Lep pozdrav.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Pozdravljeni,

ali mi lahko najprej razložite, kakšen je "namen" tega zakonitega kemičnega podjetja, ali gre za prodajo? proizvodnjo? razvoj? preprodajo? saj je to eno od vprašanj, ki bodo predmet revizije?

Žal mi je, vendar je v vašem načrtu preveč napak, da vas bosta revizija in organi pregona takoj ujela.

Prvič, lahko veste ali ne veste, kdaj boste imeli revizijo, lahko je načrtovana, lahko pa tudi naključna, zato se nanjo lahko pripravite in ne morete.

Drugič, če je to podjetje, ki ga želite uporabiti kot svoje "lupinsko" podjetje, potem želite začeti z nakupom majhnih količin predhodnih sestavin, ki "ustrezajo" laboratorijski opremi, ki jo kupujete.

Tretjič, svojega podjetja ne želite uporabljati za kakršno koli nezakonito dejavnost vsaj v prvih 2-4 letih delovanja, saj carina nova podjetja revidira pri uvozu/izvozu česar koli med državnimi mejami.

Četrtič, razlog za to, da imate zakonito podjetje najprej 2-4 leta, je predvsem zakonitost pri reviziji in prihodkih.

Petič, svojega podjetja ne uporabljate kot "glavnega" uporabnika nedovoljenih predhodnih sestavin. Odprite navidezno podjetje v imenu druge osebe, kupite predhodne sestavine prek svojega glavnega podjetja in jih prodajte sebi z uporabo navideznega podjetja. Na ta način pri reviziji ne boste odgovorni.

Lahko nadaljujem, vendar upam, da ste o teh scenarijih že razmišljali.

Lep pozdrav,

Če ste zainteresirani za izmenjavo idej, lahko to razpravo ohranimo v PM, z veseljem vam bom pomagal, saj te stvari precej dobro poznam.
 

Mrblue

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 2, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Razmišljam o naročilu z lažnim imenom in naslovom ter pošiljanju v anonimno omarico, če kupujem pri hobi prodajalcih, kot sta Nitrochemis ali konstatinos.
Če pa želim kupiti v trgovinah, ki zahtevajo "izjavo končnega uporabnika", kot je laboratoriumdiscounter, ne vem, ali lahko "izjavo končnega uporabnika" izpolnim z lažnimi informacijami.
Prav tako bi lahko izpolnil svoj naslov kot kemijsko podjetje in na koncu, če pošljejo z DHL, izbral dostavo na drug naslov.
Ne vem, kako naj to storim.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Menim, da bi bilo za vas morda vredno stopiti v stik s podjetjem Organic Chemistry Poland

Ima zelo kakovostne izdelke in zelo ugodne cene! Poleg tega ima na voljo veliko stvari, zato ga boste morda lahko imeli za glavnega prodajalca, EUS ni potrebna
 
Top