Question Kako opustiti 4mmc (odvisnost)

PewDiePiex800

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pred enim letom sem začel uživati 4mmc, včasih sem to počel enkrat na teden, zdaj to počnem 2-3 krat na teden, nimam odvisnosti od 4mmc tho, mislim, da sem na pol poti, vendar ga želim popolnoma opustiti, kot zdaj dni dobim hrepenenje po 4mmc po 7-8 pm, čutim, da ga telo prosi za to, vem, da ga lahko popolnoma opustim, preden postane resno, prosim, da mi svetujete, da mi boste pomagali opustiti
 

PharmacopeiaLabs

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇷
Joined
May 27, 2023
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
dobro se hidrirajte in spite, telovadite, poiščite nekaj, kar vas zanima, da se boste s tem ukvarjali v prostem času, ne uporabljajte ničesar psihoaktivnega, niti nikotina ali alkohola, ker bi vam to lahko dalo občutek, da je "še en udarec v redu"
bodite pripravljeni na odtegnitve in ne pozabite, da je večina odtegnitev psiholoških.
ko vam začne primanjkovati adrenalina in serotonina, se začne težko obdobje in ne glede na vse ga morate prebroditi.
raven dopamina lahko nekoliko dvignete z uživanjem dobrih količin oljčnega olja.
za izčrpavanje serotonina uporabljajte dodatek 5-HTP, za najboljše rezultate ju kombinirajte.
spremljajte svoj krvni tlak, lahko se zniža/zviša do škodljivih vrednosti, za zvišanje, če je prenizek, jejte sol, za znižanje, če je previsok, jejte česen.
mefedron sem uporabljal zelo pretirano namenoma, da bi raziskal njegove globine, in lahko rečem, da ni velik problem, da ga hladno puran, samo resno ga morate vzeti.
Veliko sreče, brat/sestra, to imaš.
 

ifeelsorry

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
50
Reaction score
10
Points
8
Brat, ali mi lahko pomagate pri sintezi 2b4mp?
 
Top