Kako poslati kilogram plevela iz Kanade v EU

FriendlyCanadian

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hej, iščem kakršne koli nasvete, ki bi mi jih lahko dali glede pošiljanja približno kilograma plevela iz Kanade v EU Vsaka pomoč bi bila dobrodošla hvala.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Povedali bomo, kot je: To je jebeno neumno.

1. Količina je tako majhna, da sploh ni pomembna/se splača pošiljati na tako dolgo razdaljo.
2. Iz Kanade v EU? Za 450 g trave? Kaj??

In zdaj, ko smo vas zasrali, vam bomo dali nekaj nasvetov.
450 g trave je mogoče odpremiti, če imate način, kako skriti vonj. Priporočamo, da ga pošljete v pločevinkah/konzervah za hrano. Poiščite način, kako v posode spraviti travo skupaj z dejansko hrano, in tako boste našli posode, ki ne bodo smrdele.
Drugič: dejanski prevoz pločevink v EU. Poiščite katero koli mednarodno ladjarsko družbo, ki dostavlja z ladjo (ne z letalom), ki ne preverja vsebnosti paketov, in bum, zdaj lahko naredite, kar ste želeli.

Opombe:
1. Tega ne počnite, 450 g trave ni vredno.
2. Tega ne počnite, to, kar smo pravkar povedali o pločevinkah s hrano, je neumno in ni dobro načrtovano.
3. Dont do this, sprašujete za nasvet o temi, ki se vedno razvija in stare metode se "krpajo", zato delajte po svoje. Uporabite svoje možgane, ne sprašujte drugih, to je neumno in leno.
4. En funt trave ni vreden čakanja, da bi nekaj prispelo v EU iz Kanade, bi trajalo povezavo vsaj mesec dni, nato pa še dva tedna, da bi prispelo do stranke. Preprosto neumno in počasno.
 

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Top