Kako spremeniti običajna zdravila v tekočine in iz njih?

msi

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Pozdravljeni, z mojo ekipo eksperimentiramo s spreminjanjem običajnih drog, kot so kokain, MDMA, ketamin, 4-MMC in metamfetamin, v tekočino in iz nje za prevoz v druge države.

Do zdaj smo ugotovili, kako MDMA spremeniti v tekočino, kar je dobesedno tako preprosto, da čaši z MDMA počasi dodajamo vodo, dokler ne dobimo tekočine z visoko koncentriranim MDMA.

Ali obstaja kakšen priročnik ali lahko kdo svetuje, kako to narediti za druge običajne droge?

Hvala!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
LOL, kako dolgo se že ukvarjate s tem? Uporabi samo vodo, vsi so topni v vodi. Nato jih rekristalizirajte. Kot bonus boste dobili čistejša zdravila. Po drugi strani pa bodo verjetno tehtala manj, saj bo vse, s čimer so bila razrezana, ostalo v raztopini.
 

msi

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3

Hvala za odgovor :)
Torej je kokain topen tudi v vodi?
In ali bi bilo bolje, če bi uporabil kaj takega, kot je deionizirana voda ali kaj podobnega?

Hvala!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Da, kokain je topen v vodi. Samo v iskalniku google poiščite snov, ki vas zanima, + "topnost". To ni ravno raketna znanost. Uporabite vodo, ki vam je všeč. Ali etanol. Ali karkoli drugega, kar boste našli pri uporabi zgornjih iskalnih izrazov,
 
Top