Kako uporabljati sintetizirano amfetaminsko bazo?

impactsocial

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni. S pomočjo informacij na forumu sem kupil približno 100 gramov baze brez amfetamina (bela torta), vendar ne vem, kako jo uporabiti. Ali naj jo vzamem iz nosu in jo spremenim v tableto? koliko miligramov naj vzamem? kako naj jo dobim? Kakšen je način uporabe?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Amfetamin freebase je bistra do rumenkasta oljnata tekočina, nikakor ne gre za belo pogačo.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Pozdravljeni,

Še pomembneje je, zakaj ste kupili snov, za katero nimate pojma, kaj je in kako jo uporabljati?
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
morda ni freebase... verjetno je to sol, kar bi pojasnilo, zakaj nima čudnega vonja in v bistvu sploh nima vonja.... Če bi bila freebase, bi imela smešen vonj.

Če gre za soli, je običajno okoli 20 mg naenkrat... to je adderal... in največji terapevtski odmerek za to je 20 mg 3-krat na dan... morda je do 30 mg 3x na dan. Vendar tega ne želite storiti takoj iz vrat..... Rekreativno, mislim, da je to odvisno od vas, domnevam. jaz sem najprej vzel kot 60mg, nato pa 40mg naenkrat po potrebi... to je samo jaz, ne vem, kaj so drugi naredili. Vendar tega nisem počel vsak dan in sem seznanjen z njegovimi učinki... vseeno.... na tvojem mestu bi raztopil en gram v 1000 ml ali litru vode. Če zaužijete 20 mililitrov, zaužijete 20 mg, ne glede na to, za kakšno sol gre. Za začetek pijte po 10 ml naenkrat in preverite, kaj vam to pomeni, morda celo 5 ml. S tem redčenjem se lahko resnično prepričate, da imate nadzor nad tem, koliko jemljete. v bistvu ste kupili 5000 odmerkov 20 mg ... v bistvu 4,5 leta v vrednosti 60 mg na dan
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Preden lahko podam podroben odgovor, mi napišite, iz katerega razdelka foruma ste dobili informacije?
To je točka, s katere bomo začeli razmišljati.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Hitra pasta (sulfat) se v Združenem kraljestvu imenuje "baza". Kolač morate sploščiti in pustiti, da se posuši. Vlažnost" je ostanek topila iz sinteze. Nato lahko z njo počnete, kar želite, razen kajenja.
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63

41Dxflatline

Imate prav. A vseeno je vredno navesti avtorjevo mnenje, da ne bi prišlo do napake :)
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Nekatera neumna vprašanja so zelo čudna.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Čipkajte s prstom, vendar ne mahajte, če boste mahali, boste dobili prijeten zvok v ušesih.
 
Top