Hugbunter je žvižgač.

brisknes

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Samo kos sranja in izdajalec bi se hvalil s tem, da lahko ali da ima dox administratorjev.

Ja, njegova najverjetnejša in glede na to, da sem lahko dox Pharoah z nekaj lahkote. /post/9fd75dd60e6421299370/#c-6ed12696f6602aa382

In češnja na vrhu? Z NEKAJ LAHKOTE. (Je to hvalisanje?)

Kot odgovor na Kje je DeSnake?

je živ in zdrav. /post/540f11ee6435929f362c/#c-b287552b1f664926bb

In češnja na vrhu? Nekateri ljudje so neprevidni pri svojem OpSec (Ali je to grožnja?)

FUCK HugBunter.

Večina njegovih objav je polna takšnega sranja in to ni normalno.

Njegovo govorjenje v nejasnih izrazih in reči, kot so "VEM NEKAJ, ČE TI NE VEM", je grozljivo kot jebeno in samo kaže njegov pravi značaj. Tako se ne govori in tako se ne zadržuje informacij. To je šolski primer manipulatorjev in informatorjev.

Tudi če je oseba prevarant izhoda v smeti, kot je DeSnake, nikoli ne govoriš takšnih stvari v javnosti, zlasti ne kot vodja skupnosti, kot je Dread. S tem pomagaš le agenciji LEA, z njo pa sodelujejo le obveščevalci.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Mislim, da se bom s spoštovanjem ne strinjal. Všeč mi je v tistih nekaj trenutkih, ko sva se pogovarjala
 

scammedonabacusmarket

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 4, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
na Dreadu je preveč cenzure in modusi niso vredni zaupanja
MODI PROMOVIRAJO DRUGE IN FENTANILNE LAKE, vendar cenzurirajo in BLOKIRAJO neškodljive komentarje, zveni kot sodnik Dread ,

ironija pri spodbujanju nezakonitega sranja in cenzuriranju nezakonitega sranja.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
To ni moja dosedanja izkušnja v programu Dread. Ljudje govorijo nore stvari, vem, da jih govorim tudi jaz. Sliši se, kot da se počuti ogroženega in se požvižga na svojo zmožnost maščevanja.
 

scammedonabacusmarket

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 4, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
mislim, da je youtube DoingFedTime imel nekaj preglavic z Dread, miner21 poglej, ali lahko zgornjo objavo povežeš z DoingFedTime na youtube
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Res? Ne spomnim se ničesar iz FedTime, kar bi zares kritiziralo Dread. Ali me lahko napotiš na kaj, da bi to videl?
 
Top