Iščem zdravilo za zdravljenje odvisnosti od konoplje

Arbus

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 10, 2023
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
Kadim preveč trave, vendar nekako ne morem nehati, ker mi je všeč, da sem visoko, zato sem želel tukaj vprašati za vaše priporočilo
 

jokerfa

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 9, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ko cbd ne dobi helpdesk kratom to Elemente zasvojenosti s konopljo
 

Arbus

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 10, 2023
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
tako ali tako vsakodnevno uporabljam CBD. Prav tako mi je ostalo še nekaj kratoma, vendar ga morate ekstrahirati, ker prah lahko povzroči gastritis.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Zdi se, da gre za psihološko težavo
 

Arbus

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 10, 2023
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
da, vsekakor je. Verjamem, da so moji receptorji samo gosti
 

Arbus

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 10, 2023
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
za svojo depresijo sem vedno krivil prohibicijo, a odkar sem na tem forumu, imam upanje, da se lahko naučim, kako poceni izdelati nekaj zdravil, in jih nato podarim ljudem, kjer opravljam dobrodelnost.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Z naltreksonom lahko zdravimo kompulzivno vedenje.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Pozdravljeni. Razlog se tukaj skriva na površju. Preveč kadite, tako pravite. Sistem je razgrajen in možgani delujejo, čeprav čutijo, da je nekaj narobe, jih ne zanima in niso usposobljeni, da bi ta sistem spremenili. Za to, da začnete spreminjati stanje, si morate močno prizadevati z močjo volje. Vendar ta napor ne more biti enkraten. Dolgo časa mora podpirati vašo odločitev, da spremenite kajenje ali da sploh ne boste kadili. Le v tem primeru se lahko razmere spremenijo. Priporočam, da si preberete naslednjo temo.

Zdravila in prehranski dodatki lahko nekoliko olajšajo stanje in pomagajo, vendar morate vedeti dve stvari:
1. Čarobne tabletke za zdravljenje odvisnosti ni. S tem stanjem se morate sami dolgo in trdo ukvarjati. S svojim umom, voljo in močjo.
2. Jemanje zdravil lahko pomaga, vendar je smiselno le, če se snovi odpoveste.

V primeru zavračanja konoplje vam lahko pomaga naslednja shema:
  • Emoxypine 125 mg tabs. Po 1 tableta zjutraj in zvečer 30 dni.
  • Če so izrazite nevrološke težave - dodajte kateri koli kompleks vitaminov B v obliki injekcij. Jemljite ga vsak dan 14 dni.
  • Če so težave s spanjem - Melatonin 1 tableta pred spanjem 7 dni.
  • Če je prisotna razdražljivost - katero koli naravno pomirjevalo brez recepta.
  • Nekaj gabapentionida. Na primer fenibut - podrobnosti in shemo lahko najdete tukaj.

Poleg tega je bolje spremeniti običajen način preživljanja prostega časa. Možno si je vzeti premor v odnosu, če so vezani na uporabo, zamenjati družbo, kraje, kjer se ohlajate, itd.

Prav tako ne pozabite na ustrezno spanje, zdravo prehrano, svež zrak, telesno dejavnost - tem na videz preprostim ukrepom ne pripisujemo velikega pomena, vendar so zelo pomembni za spremembo običajnega sistema uživanja.

Na splošno je to vse. Če imate kakršnakoli vprašanja, mi pišite na pm.
 
Top