imam vprašanje, na katerega potrebujem odgovor

Dbcooper1969

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
ali se lahko črni katran spremeni v #3 in ali #4. če je to mogoče, ali mi lahko kdo pove, kako to storiti hvala fantje, vsaka informacija bi bila odlična
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Najprej - najslabši možni naslov teme. Moraš se bolj potruditi kot to, lol.

Glede BHT na pravi heroin - mislim, da "tehnično" da, lahko je, vendar obstaja nekaj razlogov, zaradi katerih to preprosto ni smiselno ali zaželeno.

Prvič, "heroin iz črnega katrana" v resnici sploh ni heroin (vsaj redko vsebuje heroin). Če poznate postopek proizvodnje heroina, je ta sestavljen iz surovega makovega soka, ki ga predelajo, da iz njega izločijo morfij, nato pa morfij reagira z ocetnim anhidridom, da se acetilirajo hidroksilne skupine morfija na mestih 3 in 6.
BTH je očitno tisto, kar se zgodi, če v celoti preskočite postopek ekstrakcije morfija in poskušate predelati sam surovi makov sok. Včasih niti ne uporabljajo anhidrida, temveč ledeniško ocetno kislino (ali celo samo kis).

Nekateri viri pravijo, da so to začeli početi, ker so Združene države Amerike zaprle prodajo anhidrida ocetne kisline, zato so kuharji namesto tega poskusili uporabiti GAA ali kis, kar je privedlo do BHT, ki ga poznamo danes. Vendar o tem nisem tako prepričan (kajne... lahko dobijo predhodne sestavine za izdelavo metamfetamina in fentanila, ne morejo pa priti do anhidrida ocetne kisline? sranje).

Torej bi lahko tehnično vzeli katran in ga predelali v heroin? Seveda. Toda..... bi ga morali dobiti veliko, saj ga v bistvu obravnavate kot surov sok, in morali bi bodisi izločiti morfij in nadaljevati z njim bodisi bi lahko izločili monoacetilmorfine in jih ponovno acetilirali, da bi dobili surovi heroin.

Toda zakaj bi se trudili? Čeprav je BHT videti kot popolno sranje, je nekaj od njega dejansko zelo dobro in celo močnejše od pravega heroina. Vsebuje namreč veliko 6-MAM, ki je močnejši od heroina (src):

... in zaradi pomanjkanja predelave in čiščenja vsebuje še kopico drugih opiatov, ki jih običajno odstranijo med postopkom izdelave heroina, ko izločajo morfij (ne pozabite, to ni napaka, ampak lastnost!). Ti drugi opiatni alkaloidi lahko povzročijo hudo opojnost (dovolj veliko, da lahko povzroči celo predoziranje ..).

Tukaj je nit o Bluelightu, ki se vam bo morda zdela pomembna: Kdo ima izkušnje s čistim 6-monoacetilmorfinom?

Upam, da sem odgovoril na vaše vprašanje.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Zavedam se, da sem tam kot dvakrat namesto "BTH" rekel "BHT"... žal mi je. Bilo je pozno ponoči.
 

None

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2022
Messages
30
Reaction score
6
Points
8
Imam dostop samo do ocetne kisline, ali morfij in ocetni refluks nista praktična?
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Ne bodite užaljeni, ampak ali se zavedate, da to vprašanje na tem forumu postavljate že tretjič ?
Odgovor je ne in logično sklepanje je : ocetno kislino je veliko lažje dobiti kot Ac2O, zato, če skoraj vsi uporabljajo to kemikalijo, za to obstaja razlog ;)
 

Fastfood

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2023
Messages
5
Reaction score
5
Points
1
Hej, fantje, katere so kemikalije za izdelavo fentanila. In imam. 2 številki cas, da bi ga naredili . Ali moram to surovino skuhati tako, kot sem skuhal karfent v fenty
 
Top