Potrebujem pomoč pri svoji prvi sintezi MDMA. PROSIM

mickael1985

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 20, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
29
Reaction score
11
Points
3
H2SO4 + NaCl, ne bi smeli poskušati s kemijo, če ne poznate osnov, saj se izpostavljate kemijskim tveganjem, potrošnike pa izpostavljate morebitnim nečistočam, ki jih lahko pustite v končnem izdelku. Priporočam vam lahko le, da se naučite vsaj strogega minimuma pri kemiji in to sintezo poskusite pozneje.

Lep pozdrav
 

hustlerkid

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 6, 2023
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Deals
3
Priporočil bi, da svojo mdma freebase ekstrahirate s topilom (toluenom ali dcm).

Dodajte razredčen hcl, dokler ph ne doseže vrednosti 6. Mdma hcl bo v h2o, nečistoče pa v topilu.

Ločite h2o in izparevajte vodo, dokler se ne oblikujejo kristali. Če so kristali mdma še vedno umazani, jih zdrobimo v droben prah in speremo v acetonu.
 

TrainWreck

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 4, 2024
Messages
2
Reaction score
5
Points
3
Kot je dejal hustlerkid. Za to vam ne bi smelo biti treba gas hcl.

Samo tipična metoda ekstrakcije A/B za to. Čeprav sam še nisem naredil tega sintetizatorja, je to preprost korak pri številnih ekstrakcijah.

Osvobodite se z raztopino NaOH ali KOH. Opravite več ekstrakcij s polarnim topilom. Uporabite lijak za ločevanje. DCM je dobro uporabiti, ker je njegova gostota večja od gostote vode, zato se potopi.

Če želite soliti, priporočam, da topilo razdelite na pol, da ga boste imeli na voljo, če boste prekoračili PH.

Nato HCl razredčite z IPA. Dodajte ga po kapljicah topilu in merite PH, dokler ne dosežete PH 6, z uporabo predstavljenega lakmusovega papirja. Če presežete vrednost, dodajte nekaj raztopine proste baze, ki ste jo prej dali na stran. Raztopino počasi odstranjujte, dokler je ne zmanjka.

Nato lahko dodate vodo, da se iz NPS izloči sol. Vodo ločite in izparevajte.
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
V pogosto zastavljenih vprašanjih o laboratorijih je cela nit o plinskih tekočinah.
 

mickael1985

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 20, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni
Kdaj in koliko mravljinčne kisline moram dodati v 7 urah?
Ko dodam kloridno kislino in jo segrejem na 80°, ali se segreva pri povratnem toku?
Ali lahko dietil eter zamenjam z ocetnim etrom?
Ali mi lahko navedete količine izdelkov za 2 kg PMK?

Najlepša hvala.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
jaz osebno bi ga maksimalno zamenjal le z dietilom z mtbe. in donos je v celoti odvisen od tega, kako dober kemik ste, če ga ne zajebete, bi rekel, da je 80 % verjeten kot začetnik.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Katera točka menite, da ima plinski vodikov klorid spet kakšno prednost hcl 37%?

tukaj na bb najdete veliko informacij o kristalizaciji mdma hcl, ko je hcl 37 %.

ko nimate posebnega znanja o topilih, je najboljša kristalizacija v zamrznjenem acetonu.

dodaj hcl v bazo po kapljicah, dokler ph ni 4, naj bo 4, ne 6! presežke boš izpral v acetonenu)
postavite čašo s tekočino na štedilnik in segrejte na 130 °C (izparite skoraj vso vodo).
tekočino vlijte v zamrznjeni acetonen in jo shranite v zamrzovalniku
če je baza rjava kot sranje, ne uporabljajte manj zamrznjenega acetonena kot 10-kratni volumen vaše osnove. s tem načinom lahko dobite 85-90 % čistost iz začetnega sranja.
 
Last edited:

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni,
tudi jaz sem svoj prvi mdma opravil prek nabh4,
po destilaciji mdma freebase pri 160c (moj vakumski vir je precej šibek) sem nato dobil jasno brezbarvno olje na?
btw sem poskusil plin hcl in dobil kristal, ki je videti zelo jasen (beli crytsal)!
po testu rezultat 200mg brez recrytalbut im občutek učinek je šibek.
Zato zdaj ne vem, kateri postopek je napaka. Ali mi lahko kdo potrdi, da je brezbarvna barva mdma freebase pravilna? ali lahko razbijem freebase pri 160c disilaciji?
Ali obstaja možnost, da sem v mdma freebase pustil metilamin freebase, nato pa je reagiral s hcl, da bi tvoril methylamine.hcl, ki ga vsebuje moj izdelek? morda po destilaciji ni metilamin ostal?
Ali naj mdma freebase ponovno sperem z nečim, da ga očistim?
Prosim, pomagajte mi.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Mdma fb mora biti brezbarvna in med segrevanjem do 160c ni možnosti za poškodbo molekule mdma.
Mislim, da v mdma nimate metilamina, raje bi verjel v pmk) Kakorkoli, metilamin ima specifičen vonj, ki vas ne bo zmotil. To ni vonj po janežu, ampak po "gnili ribi".
Ali vaš mdma hcl spremeni barvo (postane rjav/črn med segrevanjem - izpostavljen na viru toplote več kot 1 uro? V erlenmajerico lahko postavite mdma hcl + vodo v razmerju 1:1 na vir toplote in jo pustite 1 uro, da vidite, kaj se dogaja. Bučka mora biti odprta!
 
Last edited:
View previous replies…

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Zahvaljujemo se vam za pomoč
Nekako imam občutek, da ima moja prosta baza vonj po "gnili ribi" v moji prosti bazi :sick: morda je ostal metilamin.hcl?
To sem naredil s sintezo btcboss2022 tukaj: https://bbgate.com/threads/methamph...y-nabh4-reduction-medium-scale.600/#post-9603
Pri zgornji metodi sem preveril, da je 17,5 mola metilamina hcl in samo 16 molov naoh! zato se zdaj bojim, da je v moji prosti bazi morda ostal nereagirani metilamin.

Ali naj ponovno operem freebazo, da jo očistim? (lahko z naohom)
Kakšen je pravilen vonj mdma freebase?
Učinek izdelka ni dober, zato naj ga preprosto zavržem, nato pa naredim novo sintezo, ali je kakšna možnost, da ga izboljšam z rekristalizacijo ali kaj podobnega?

Hvala
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Ali ste prepričani, da gre za vonj po gnilih ribah in ne za vonj po janežu? Nikoli nisem videl, da bi metilamin ostal v mdma v opazni količini. Običajno vsi ostanki metilamina izginejo po preprosti ekstrakciji z bazo
Mdma fb ima precej prijeten, zelo lahek vonj, vendar ne vem, kako bi ga opisal, morda so to divji gozdni oreščki. Vendar je daleč od obeh, ribjega in janeževega.
Ali vaš izdelek med segrevanjem spremeni barvo?
 
Last edited:

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Ne vem o vonju po janežu, vendar ima moja brezbarvna freebaza zelo neprijeten vonj, ki ga ne začutim več kot 1 sekundo, nisem prepričan o gnilih ribah, vendar sem skoraj prepričan, da je ta fb gnila
Testiral bom toploto, ko se vrnem v svoj laboratorij.
Ali obstaja kakšna metoda, ki lahko izboljša učinek izdelka?
Hvala,
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Smešno. Kaj pa če sploh ni mdma in je samo metilamin? Z molarnimi razmerji lahko preverite, koliko g NaOH potrebujete, da 10 g vaše soli spremenite v alkalno ph=11. Nato preverite, ali gre za mdma ali metilamin.
 

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Torej lahko kmalu umrem, jem 200 mg :alien:
Kako s tem testom ugotoviti, ali gre za mdma ali metilamin, ali lahko razložite malo več?
 

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Ali veste, kakšno je tališče methy.hcl, ker te informacije ne morem najti v Wikipediji? :cry:
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
NaOH morate pripraviti v vodi, 20 % m/m je v redu. To pomeni, da je 20 g NaOH + 80 g vode.
Na začetku morate poznati natančno maso teh 20 %. Na primer 20 g skupaj.
Nato raztopite sol v vodi in v majhnih obrokih dodajajte 20 % NaOH, dokler PH ne doseže vrednosti 11.
Zdaj lahko ugotovite, koliko g 20 % raztopine je bilo porabljenih, in ocenite molsko maso vaše soli.
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Ali ste od začetka uporabljali olje pmk ali prah pmk? ali lahko vnesete korake, ki ste jih naredili, da bomo videli, kje je šlo narobe
 
View previous replies…

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Ali ste pravilno prebrali moje besedilo. Nikoli nisem rekel, da vse te stvari naenkrat seštejete. Obstajajo vmesni koraki. prav tako ste kdaj naredili mdma? Če ne, potem ne razumete, kaj je bilo tukaj rečeno. Če ste ga naredili. Potem veste, da se dcm v tem primeru nikoli ne uporablja z acetonom. In le majhna količina dcm se uporablja za ločevanje olja, ki ga potrebujete, od preostale vode in vsega, kar je v njej....
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Če ste ga vakuumsko destilirali. Potem bi moralo vaše olje ostati v vašem reaktorju, ostalo pa bi moralo izhlapeti ali ga zajeti v drugo bučko.

Če ste torej vzeli brezbarvno tekočino in nadaljevali delo z njo. To pomeni, da ste vzeli napačno bučko, v kateri je bil metilamin. Zato ste ga še naprej vonjali, ker fb ni nikoli brezbarven.

Ali ste vosek pmk spremenili v olje pmk?
Dm me, če želiš.
 
Top