Slike, ki jih objavite na darkwebu.

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Pozdravljeni. imam še eno preprosto nit.
Slike, ki jih objavljate na darkwebu, vas lahko ogrozijo, zlasti če ste prodajalec (vendor)
Na primer, fotografirate svoje bleščeče stvari, vendar se morda ne zavedate, da skoraj vsak telefon ne zajame niti fotografije, temveč METADATOV vaše naprave!
....
Iskal sem primer, ki bi vam ga lahko dokazal, vendar spletna mesta, ki prikazujejo metapodatke, niso prikazala tega, kar sem želel. Vseeno pa ima policija forenzična orodja, s katerimi lahko poišče vašo napravo in še huje, vašo lokacijo. (če ste pri fotografiranju vklopili lokalno službo), zato vas lahko ta napaka stane denarja za odvetnike ali svobodo.

Ne govorim sranja, ko sem bil "majhen fant", točno tako sem bil priprt. (Pravkar sem se spomnil na to, ko sem nalagal fotografijo, zato sem se odločil, da to izkušnjo delim z vami!)

Policijski strokovnjaki so vključeni v spremljanje trgovine z drogami na temnem spletu in poskušajo različne možnosti, da bi nas dobili busted. (Upam, da še niso vedeli za ta forum)
(to zadnjo stvar vem iz vira, tj. bil sem na pivu s policistom IT lol)
Ostanite na varnem.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Naš forum samodejno odstrani metapodatke, ko naložite fotografijo. To je enostavno preveriti. Posnemite fotografijo in preverite njene metapodatke, nato to fotografijo prenesite na forum, jo prenesite nazaj in znova preverite metapodatke prenesene slike.
 
Top