Nečistoče alfa-pirosa

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Nekatere serije vseh vrst alfa-P*P (pvp, php, pihp, pcyp) lahko pri večkratnem vapiranju povzročijo težave, celo okužbe pljuč. Od serije do serije se zelo razlikujejo.
Povsem jasno je, da so vzrok nečistoče iz sinteze.

Katera je tipična nezaželena nečistoča v proizvodnji? Pirolodin? Etil-acetat? Celo HCL? Obstajajo poročila o kaliumpermanganatu v seriji iz Kitajske.
 
  • Like
Reactions: vis

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Zanimivo bi bilo poznati mnenje strokovnjakov za sintezo. To je namreč pomembno vprašanje za zdravje.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
To vprašanje lahko potrdim. Nekatere serije povzročajo več težav na pljučih kot druge.

Do zdaj je bila edina izjema: Imam dober vir za alfa-php, ki sploh ne povzroča težav. Mislim, da prvotno prihaja iz trgovine RC, ki ga je prodajala pred nedavno prepovedjo. Škoda, da so mi drugi pirosi bolj všeč :/

Enkrat sem dobil vzorec piroja, ki je imel celo vidne nečistoče. Vapanje ga je povzročilo velike težave v pljučih.
Težave povzročajo nečistoče in ne sam piro.
 

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Ja, nekatere serije ubijajo skozi sompavzoče, da pilotiramo cev.navzdol za.nekaj.dni, dokler se ne zaceli..... hahaha yeah right


Previdno veliko telefonov gre okoli isnaciallybam analouge ampak imam ideanwhat outlet ste morda nakupovali na in verjamem, da še vedno nosijo potem original (in zaračunajo roko in nogo za) .let's face it ni vsak sinhronizacija stvari je zvezda kemik
 

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Resnično si želim pridobiti več informacij o tem. Včasih sem to IV, vendar je bilo to v času, ko je bilo to zakonito in nikoli nisem imel pravih težav. Vendar me zdajšnji trg sploh ne preseneča.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Tukaj, fantje, imam za vas tole 😘 ( to je povezava do datoteke PDF za prenos, za katero vem, da vam bo všeč)
https://www.jstage.jst.go.jp/article/jts/44/12/44_849/_pdf/-char/ja
Sy95Avk0uo
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Hvala, zelo zanimivo.
To se zgodi z ilegalizacijo in demonizacijo snovi. To škoduje ljudem in jih ubija.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Zanimivo je, da se nečistoče uporabljajo za združevanje serij snovi v skupine, čemur sledi razpletanje dobavnih verig. Še en argument za proizvajalce je ustvarjanje čistega izdelka. Če ne zato, da bi poskrbeli za zdravje uporabnikov (kar bi po mojem mnenju moralo biti na vrhu seznama), pa zato, da bi ohranili lasten duševni mir. Čist izdelek je težje organizirati s kemijsko forenziko in ga je zato težje izslediti.
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
To je daleč od tega, da bi sploh poskušal ugibati. Vem, da moj aceton rumeni kot odziv na vodo, vendar je rumen tudi po tem, ko z njim očistim praktično katero koli snov. Če ga uporabljate kot topilo pri deprotoniranju ( naredili ste ga osnovnega), lahko nastane izoforon, ki je rumena tekočina
 

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
Ko sem pral to alfa-pvp, je rumena barva z vsakim pranjem zbledela. Torej domnevam, da je nekaj očistil.
Go get je s katero koli snovjo, si čist?... Čeprav je praktično čista?
 

pachemguy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 25, 2023
Messages
22
Reaction score
21
Points
3
Po mojem mnenju je bolj verjetno, da gre za kontaminacijo s pyrolodinom zaradi pomanjkljivega pranja po animaciji in neočiščenja končnih kristalov s hladnim acetonom zaradi izgube izkoristka
 
Top