Povečati izkoristek 4-MMC?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Prvič sem imel 3,5 g in prvič 5,5-6 g, moje potencialne napake so, da moj pH ni bil zelo dober, mislim, da je bil morda prenizek, in moj 4-MMC ni bil zelo bel po filtraciji, mislim, da zato, ker sem pustil aceton in HCl raztopino s 4mmc v zamrzovalniku, ker je bila nekaj ur pozneje raztopina belega mleka bela, vendar z nekaj rdeče/oranžne barve, mislim, da sem naredil napako tudi pri metiliranju, mislim, da sem pustil raztopino več kot 2 uri, ne vem, ali je to napaka, oh in moja raztopina ni bila vroča, naredil sem jo na podstrešju in temperatura je hladna, zato.. Morda reakcija ni dovolj vroča, da bi bil izkoristek največji, lahko raztopino na začetku segrejem, da se reakcija začne?

Ko sem prvič dal 4-MMC/aceton/HCl v zamrzovalnik za 8-10 ur, je bila skala 4-MMC zelo bela, aceton/HCl pa je bil spodnji del, ker nisem mešal pred zamrzovanjem.

Če mi lahko kdo pomaga povečati izkoristek, prosim :'(
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Mislim, da bi morali navesti nekaj več podatkov, na primer s kakšno količino predhodnika ste začeli
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Začel sem z 10 g 2b4m, 50 ml DCM, 20 ml 40m, vodo idk morda 3x 20-30 ml, 4-5 ml HCl in 50 ml acetona
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Če u naredil pH 4 ni nobenega problema u dobi ven samo več piryzyn in to vse.
Za pridobitev več % izdelka morate biti dober kemik in zagotovo vaš izdelek ne daje preveč visoke vrednosti, saj ima približno 40 % čistosti.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Okej, ampak raztopino 4mmc/aceton/hcl sem pustil v zamrzovalniku, medtem ko je skoraj 1 dan, ni slabo? Videl sem oranžno barvo na vrhu raztopine, zato moj mefedon ni zelo bel, nocoj bom naredil še eno sintezo, mislim, da sem naredil napako pri metilaciji idk, mislim, da se bo moj donos povečal sintezo za sintezo
 
View previous replies…

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Moja je čista :) dobim 7,5 g kristalne oblike 10 g 2b4m
 

Attachments

  • SV4i3jWPgO.jpeg
    SV4i3jWPgO.jpeg
    430.7 KB · Views: 212
  • wsgucAVEyQ.jpeg
    wsgucAVEyQ.jpeg
    465.1 KB · Views: 222

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Vaše prvo sporočilo je bilo lepo, zakaj ste naredili to objavo? Hočem nekaj pomoči, res mi je vseeno, kakšen donos in čistost dobiš, dobro, da imaš 7,5 g 4 mmc iz 10 g, vendar ne pozabi, da delaš 4 mmc, eno od lažjih drog za izdelavo, ko boš imel enako raven kot Heisenberg, lahko govoriš in si ponosen na svoj izdelek, in uporabljaš najhitrejši in najlažji način, ker uporabljaš NMP, ne vem, koliko si star, vendar stavim, da si med 30 in 40 let, imaš družino? Ženo? Nekaj otrok? Ste ljubljeni? Imate nekoga radi? Ta oseba vas ljubi? Če imaš družino in dobro življenje, si žalosten na tej točki?
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
U reči je Enostavno droge, da bi naredili prikaz, kot je to res:)
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Bro Izdelujem 4mmc, vendar začenjam sinteze, nimam nobenih izkušenj, ne povejte mi, da ste izdelali čisti 4mmc z zelo dobrim izkoristkom
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Naredil sem veliko mmc 7 let.
Hitrejši način lahko naredi kristal 1 dan ali dlje in je videti bolj kot led
 

Attachments

  • oDPt7FhLwC.jpeg
    oDPt7FhLwC.jpeg
    5.7 MB · Views: 491
  • wcHy1dmJPh.jpeg
    wcHy1dmJPh.jpeg
    5.6 MB · Views: 506
  • JRAVY5SHiM.jpeg
    JRAVY5SHiM.jpeg
    399.4 KB · Views: 226
  • VzsAuBFYKn.jpeg
    VzsAuBFYKn.jpeg
    567.4 KB · Views: 216

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
7 let? Izkoristek je le 75 %? Bro dont be narscissic like that when u have a mid level ;), there are ppl here that have 10x your lvl sont dont be an butthole please.. :(
 
Top