PREVAJALCI INTERNETA in PREVAJALCI TELEFONSKIH ŠTEVIL

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18

?

Na voljo je veliko internetnih ponudnikov. Vendar je zmedeno, katerega ponudnika izbrati, njihove cene so različne, toda če cena ni pomembna, pomembna pa je varnost, katera možnost je najboljša? Seveda se ponudniki interneta spreminjajo glede na regijo. Vsa podjetja za telekomunikacijsko tehnologijo so dolžna na zahtevo policije posredovati vse vaše podatke o vas. Če torej ne uporabljate VPN ali Onion, vas lahko zlahka prikrijejo, če storite kaj nezakonitega.
Trgovcem z majhnimi količinami ni mar za šifriranje itd. Zato ti trgovci ogrožajo svoje vire.
Tukaj želim razpravljati o nekaterih osnovnih metodah šifriranja, ki jih je mogoče razložiti "navadnim" trgovcem.
Razpravljati želim tudi o ponudnikih telefonskih številk ali drugih metodah za stik s telefonsko številko, saj imajo telefonske številke še vedno pomembno vlogo.

--- najboljši ponudnik interneta v ZDA, Evropi ?
--- osnovne metode šifriranja, ki jih je mogoče razložiti "navadnim" trgovcem?
--- druge metode. videl sem pošiljanje sporočil sms in mms prek interneta. (ne spomnim se, kako je bilo to narejeno).
Torej je mogoče imeti "virtualno" telefonsko številko?
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
45
Reaction score
31
Points
18
Deals
11
Zame osebno je vsak od ponudnikov neto storitev enak. Vsi uporabljajo isto tehnologijo z drugimi imeni. Če u uporabljate usmerjevalnik onion in ste hkrati usmerjevalnik onion, potem u r ni mogoče izslediti s podatki. Telemetrija ? Res? Z decentraliziranim sporočilnikom ni treba skrbeti za korespondenco. Javni ključ, če je potrebno. Nikoli ne sinhronizirajte nobenih podatkov med običajnim in temnim delovnim telefonom. Vedno bodite pripravljeni na izgubo temnega delovnega telefona. In za gotovo uporabo samo številke, registrirane za naključno najboljše z eno napravo.
Če imate najpomembnejše podatke šifrirane v glavi, ste varni😉. To je le moje mnenje.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Mislim, da so ponudniki interneta, kar zadeva varnost svojih strank, vsi enaki. Nobenemu od njih ne bo predstavljalo težav, če vas bo prijavil organom, če bo menil, da kršite zakon. Vsi se morajo odzvati na sodne pozive.

Kar zadeva pošiljanje sporočil za "običajnega trgovca", mislim, da bi zdaj priporočal storitev Session. To je šifrirano sporočanje. Nastavite lahko samodejno brisanje starih sporočil. Sporočila usmerja prek storitvenih vozlišč v drugih državah, da skrije vaš IP. Nastavite lahko tudi pin ali prstni odtis za odpiranje aplikacije. Ni popolna, vendar je spodobna.

Všeč mi je XMPP s šifriranjem OMEMO ali OTR. Mislim, da to ne bi ustrezalo povprečnemu trgovcu.
 
Top