• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Psilocybins NBOMe Ayahuasca Phencyclidine (PCP) Povabite svojega preprodajalca drog, da se nam pridruži!

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Hej, ali ste vedeli, da če nekoga povabite, naj se pridruži, in se pridruži, dobite denar. Če oseba, ki jo povabite, doseže status trgovca, dobite veliko ,denarja, mislim na 100 USD IN odstotek depozita od vseh njenih poslov. Obstajajo tudi druge ugodnosti in bonusi.
Združene države Amerike so tu zelo slabo zastopane. Nisem preštel, koliko je trgovcev, vendar jih je premalo. Depozita ni ( mnogi trgi ga zahtevajo), pristojbine so nizke, vaš denar je tu varnejši kot skoraj kjer koli na svetu, morda je varnejši kot v vašem žepu. Z ustrezno dillegenco je varneje prodajati tukaj. Tu sem verjetno kupil droge v vrednosti 5000 dolarjev in nisem bil niti enkrat oropan, o trgovcih, od katerih sem kupil, pa ne vem niti besedice. Vem, katera država je navedena na povratnem naslovu, in to je vse. Iz mene ni mogoče izvleči nobenih informacij, o preprodajalcih drog ne vem prav ničesar. Nihče ne bo prišel k njim na dom ob treh zjutraj. Nihče ne bo rekel kakšne neumnosti po telefonu. Ne bo se vozil naokoli z drogami. Policija ne sme odpirati pošte, tako da če so droge v paketih s poštnino, je policisti ne morejo odpreti. Morajo priti do poštnega inšpektorja.
 

theglunkster

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 22, 2024
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
MwKPvTNRpb
GEQXw5ViZO
ZnYoH3BhFc
JeGRx1dgbU
DlX8zKx4PT
VMBQ6IPjhE
OnEmZRz3M2

Ste poklicali?? Lol ampak resno idk zakaj se je odločil, da razdeli moje fotografije na vrhu in na dnu mojega komentarja.
XO2JAy8p0C
6vLkuiywoZ
T1RDJaIbLx
 

Attachments

  • f59rhUBtTH.jpg
    f59rhUBtTH.jpg
    1.9 MB · Views: 11
  • sCU0Nlz1Ex.jpeg
    sCU0Nlz1Ex.jpeg
    3.4 MB · Views: 12
  • r1oPBNDYV5.jpg
    r1oPBNDYV5.jpg
    729.2 KB · Views: 12

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
FUCKING GROSS! Od tu jih lahko zavoham. Sveže pokošena trata z mačjimi iztrebki in konjskimi iztrebki. 😄 jih je dal na trg. Imggrew gobe že leta in jih ne morem niti pogledati, ne da bi se mi hotelo bruhati. To so gotovo dobri primerki. Veliko ljudi jih želi kupiti.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Ogledal sem si nekaj prodajalcev na drugem trgu in preizkusil bom izdelek ali dva. Nekaj, kar sem opazil na dveh drugih trgih, so preverjena zgodovina pregledov prodajalcev in prodajne statistike, ki so navedene in prenesene z drugih trgov, na katerih so prodajali ali še vedno prodajajo. Samo misel za pritegnitev izkušenih prodajalcev v ameriški oddelek BB.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Prav, uspelo mi je zvabiti prodajalca in mislim, da se bo tu dobro znašel in mu bo všeč. Takoj, ko mi bo vse prispelo nazaj, ga bom hitro preusmeril med prodajalce, saj izpolnjuje pogoje
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Všeč mi je tukajšnja skupina! Potrebujemo več ljudi
 
Top