ali obstaja enostavna formula za metamfetamin, ki jo lahko naredimo brez efedrina ali psevdoefedrina

Phoneix73

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 25, 2022
Messages
19
Reaction score
6
Points
3
če obstaja formula, ki ne vsebuje psevdoefedrina in efedrina, bomo šli v proizvodnjo, je zelo malo denarja za sedenje
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Morda poiščite v razdelku o amfetaminih?
 

KILLBILLILITH

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 10, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
EPHEDRINE je stereo molekula in psevdoefedrin št.
po reakciji z efedrinom je polovica količine v redu. drugo stran molekule lahko daste v rabbish....
če kupite nekaj efedrina, plačajte ceno psevdoefedrina.
ne vzemite tablete, kot je 60 mg psevdo anf 500 mg aspirina ali .... me ne znam pravilno ločiti.
To je dobra izkušnja, ampak potem, ko veš ... mora biti močna za vas. boste producteur, kuhar, vaš trgovec in consommateur.... morate spati nekaj časa bro.. ampak dobra stran : to ni spust socialy in denar loose . vam ni treba obiskati bad boy v kotu , končati policija boji ....za nakup, z 30 dolarjev tableta. 7/8 vsaka = 4/5 gramov najboljši način 80% ricover 3 gr metamfetamina je kot 30 gr kokaina..... prva lekcija, ko sem to naredil, je bila: vprašanje ni, ali misliš, da se ogenj nadaljuje.... ampak kaj narediš, ko je ogenj tukaj.... ves čas, ko kuhate nekaj vode ne daleč in staro majico v vodi za pokrivanje.... veliko sreče in bodite previdni
 
Top