Ali je mogoče sintetizirati natrijev pentobarbital iz tablet fenobarbitala?

Nstudies

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 2, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni vsi, sem novinec na področju preučevanja barbituratov in me je zanimalo, ali je mogoče iz tablet fenobarbitala sintetizirati neko raztopino natrijevega pentobarbitala, saj imam tukaj v regiji le to spojino, izdelava iz nič pa je delo, za katero trenutno nimam ustrezne opreme.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Da, videti je precej preprosto, vendar mi povejte, zakaj bi se tako trudili? Oba sta barbiturata in v resnici je edina razlika v 1 funkcionalni skupini
 

Nstudies

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 2, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Želim preučiti to vrsto granulacijske modifikacije, vem, da sta si zelo podobni, to je lahko koristno, da bom v prihodnosti lahko izvedel takšne modifikacije samo z zamenjavo tablet.

Ali mi lahko poveste, kako opraviti to sintezo sestavin?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Lahko obljubim, da bom pomagal, saj sem se moral podrobno naučiti barbituratov in poznati učinke nekaterih, ki sem jih imel priložnost vzeti, tako z dobrimi kot slabimi posledicami (gre za induktor jetrnih encimov, zaradi česar se vsa druga zdravila super hitro presnavljajo). Zdi se, da je trava izjema veronal (dietil na C2 malonske kisline, iz katere je narejen). Zato se morate lotiti kemije in pridobiti 2 substituirani dialkil malonat, s katerim boste reagirali s sečnino, kot na YouTubu ali bolje, mislim, da ima ChemPlayer, ki ga najdete na bitchute, video o tej reakciji (je briljanten in vsi njegovi videi vas lahko naučijo veliko kemije). Imam čarovnijo, da lahko naredim sigma naročila na precej skromen in čist način. Malonični ester morda ni na voljo, zagotovo pa bodo na voljo 2-halogenirani, priprava tega, kar potrebujete, pa je laboratorijsko preprosta. Najprej se seznanite z njihovo kemijo, nato poiščite ester na portalu sigma-Aldrich/Merck in se mi oglasite. Na zdravje!
 
Top