Ostanki ketamina

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Ali ima abybody izkušnje s tehnikami rekristalizacije na ketamin v prahu, po kristalizaciji hcl.
Prašek moram spraviti v drobce/lepljive kristale, za vsako pomoč bi bil hvaležen.
 

Zarder

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2022
Messages
39
Reaction score
7
Points
8
Uporabil bi etanol ali samo navadno vodo in jo pustil, da počasi izhlapeva pod grelno svetilko in počasi delujočim ventilatorjem
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Ali menite, da bodo pri tem nastale črepinje?
Ali menite, da moram ločiti izomer s, da dobim majhne drobce/lepljive kristale?
 

Zarder

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2022
Messages
39
Reaction score
7
Points
8
Poznam nekoga, ki je dobil centimetrske črepinje z racemičnim in vodnim
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Kje so te 1 palčne črepinje podobne kristalom s tanko palico, ki jih ketamin običajno dobimo kot ali kot črepinje metamfetamina?
 

Zarder

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2022
Messages
39
Reaction score
7
Points
8
Nikoli nisem videl drobcev ketamina zunaj tiste serije, ki jo je naredil. Bilo pa je steklo kot črepinje v obliki ostro nagnjenih romboidnih oblik
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Ali bodo racemične še vedno proizvajale te vrste oblik
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Če z drobci mislite lepe, velike in pravilne kristale, potem jih lahko dobite s počasnim ohlajanjem med rekristalizacijo. Čim počasneje in postopneje hladite, tem večji so kristali.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Ne, mislim na majhne paličaste kristale, ki jih dobite pri ketaminu.
 
View previous replies…

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Ko kristalizirate ketamin hidroklorid, po mojem vedenju vedno dobite kristale, podobne črepinam. Velikost je odvisna od hitrosti kristalizacije. Če želite majhne črepinje, jih morate hitro ohladiti, tako da namesto velikih kristalov nastane veliko majhnih kristalov.

Nekoliko izven opombe: kristalov ketamina ne smete neposredno vdihavati. V študijah se je izkazalo, da so kristali bolj škodljivi za nosno votlino kot prah. Če smrčite, kristale pred uporabo vedno zdrobite v prah. Pri vsakem drugem načinu uporabe boste kristale tako ali tako najprej raztopili v nečem (surovih kristalov ketamina na primer ne bi jedli).

Žal mi je, da vam nisem mogel bolj pomagati. Nikoli me ni posebej zanimala velikost kristalov kot pa čistost izdelka. Priznavam pa, da so majhni drobci videti kul.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Lahko pa dobite tudi majhne krogličaste/zrnate kristale frim ketamina. To je tisto, kar vedno znova dobim iz topila
 
Top