Laboratorijska hitrost busted 163 kg

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Lepo bi bilo, če bi dobili prevod za javnost.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Vstop v laboratorij in zajem 163 kg amfetamina. Pridržana sta bila dva "kemika""

Likvidacija laboratorija za sintetične droge, zaseg 163 kg amfetamina v trdni in tekoči obliki, naprav in prekurzorjev, ki so se uporabljali za njegovo proizvodnjo, ter pridržanje petih osumljencev, vključno z dvema "kemikoma", so rezultat ukrepov policistov CBSP pod nadzorom okrožnega tožilstva v Novem Soncu.

Policisti osrednjega policijskega preiskovalnega oddelka v Rzeszowu so se s tem primerom začeli ukvarjati pred nekaj meseci. Po njihovih ugotovitvah se lahko droge proizvajajo na območju krakovskega okrožja. Zaradi operativnih preiskovalnih dejavnosti so policisti prišli do kraja, kjer je bilo proizvedeno večje število amfetaminov. Proizvodna linija za proizvodnjo amfetaminov je delovala na območju zasebne lastnine.

Laboratorij se je nahajal v zadnjih prostorih, kjer so policisti našli številne reagente, kemikalije in instrumente ter laboratorijske pripomočke v obliki bučk in čaš. V enem od prostorov je bil tudi vrtni bazen, napolnjen z vodo, ki se je uporabljala pri hlajenju. Poleg tega je policija zasegla več deset litrskih sodov s tekočim amfetaminom in snovjo za naknadno reakcijo. Vsa zavarovana sredstva so bila prenesena za nadaljnje preučevanje. Skupno je bilo med dogodki zaseženih 163 kg amfetamina, ki je na veleprodajnem trgu vreden približno 1.200.000 zlotov (254.545 EUR). Poleg tega je bilo shranjenih 80 kg te snovi, ki je bila predana v nadaljnje laboratorijske preiskave.

V zadevi je bilo pridržanih pet osumljencev, ki so bili odpeljani na okrožno tožilstvo Nova Soncha. Tožilec jih je obtožil mdr. sodelovanja v organizirani kriminalni združbi in proizvodnje večje količine psihotropnih snovi. Na podlagi zbranih dokazov je sodišče za osumljence uporabilo preventivni ukrep v obliki začasnega pripora za obdobje treh mesecev.
Za prihodnje denarne kazni in kazni je bilo zavarovano premoženje osumljencev, vredno približno 177.000 zlotov (37.545 EUR).
 

Attachments

  • uRbnT9c4dg.jpg
    uRbnT9c4dg.jpg
    304.2 KB · Views: 405
  • NbXZksjvY9.jpg
    NbXZksjvY9.jpg
    573 KB · Views: 409
  • 1D0qHZ6cgd.jpg
    1D0qHZ6cgd.jpg
    387.6 KB · Views: 399
  • PZdIvN9tUk.jpg
    PZdIvN9tUk.jpg
    563.8 KB · Views: 406
  • wE6948vsgn.jpg
    wE6948vsgn.jpg
    520.9 KB · Views: 411
  • LydQr9TfRP.jpg
    LydQr9TfRP.jpg
    417.1 KB · Views: 417

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Kot osebna opomba se zdi, da je bil njihov izdelek proizveden v precej posranih pogojih. Lepo je, da se je morda sprostil trg za nove ambiciozne tajne kemike, ki dejansko hlepijo po kakovosti.
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
Če je tako, je vaš absolutno richt v tem razmerju .respect
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Žalostno je, kadar je laboratorij zaloten, ampak človek ... to je bilo videti površno, lahko si predstavljam, da so bili tako površni pri varovanju kot pri shranjevanju izdelkov ali čiščenju laboratorija.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
kakšen je na poljskem maksimalni stavek za proizvodnjo v velikem obsegu?
 
Top